Konu: Coder Nedir?
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12 Aralık 2015, 19:31   #7
Goemon
Guest
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Coder, Coders NediR!!!

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Aynen O Sözün Arkasındayım Şimdi Birileri Ana Rahmindeyken Dünyaya Hükümdar Yada Hizmetkar Olarak Gelmiyor.Şimdi Bu İşi Yapıyorsan İster Para İçin Yap İster hobi İçin Yap Sana Gelen Birine Bana Bu İşi Öğret Dediğinde Boşver Dersen, Boş İş Dersen, Yok Benden Kod İstedi Dersen, Yok Ben Yardım Ettim Dersen O Düşünceyle Bu İşi Yaparsan Hiç Yapma Daha İyi.Yani Konuyu Açmamdaki Sebebden Çok Mevzu Şuydu Tmm Burda Büyüklerimiz Yada Küçüklerimiz mIRC Scripting Kodlamasında Bizlere Yardımcı Oldular Lakin Hangimiz Editleme Yapmadıkki? Yani Coder Olunca Noluyor Olmayınca Noluyor Bir Hevesimiz Var Onuda Mahf Ediyorlar.

Arkadaşlar Belki Editçiyim, Belki kod İstedim, Ama Lakin Kimseye Coderim Demedim Oky
Bildiklerimi Öğretenlere Tşk Ediyorum Bunda en Büyük Payıda @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] a Borçluyum Çünkü Bir Gün Olsun Hor Görmedi Birşeyler Yapa Biliyorsam Sayesinde Birşeyleri Öğrendiysem Sayesinde Ama Ne Yazıkki Bakıyorum da Bizi Yapacağımız İşlerden Soğutuyorlar.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] tan kod istedim pişman değilim.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] tan kod istedim Pişman Değilim.

Çünkü Bu İnsanlarında Bende Emekleri Var İyi Yada kötü Haklarını İnkar Etmiyorum.çünkü verdiklerinde de öğrettiler.

Çok Şükür Bende 500 kilo Kadar Hava olmadı daha.Olunca Belki Coder'im Derim
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet