Konu: Coder Nedir?
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12 Aralık 2015, 20:36   #10
Feragat
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Coder, Coders NediR!!!

Goemon Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Edite Gerek duymuyorum artık kendi plan ve projelerimi kodlaya biliyorum ve kimseye bunları paylaşamasamda beni mutlu ediyormu ediyor çünkü kendi kullandığım mIRC Scriptte istediğimi rahatlıkla yapa biliyorum yada yaptırta biliyorum kodlar sayesinde
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Yukarıda bir hayli açıklama yapmışsın. Güzel şeyler de anlatmışsın. Hemen hemen hepsini okudum. Forum platformları maalesef bizim memlekette biraz yanlış algılanıyor. Tıpkı TV programlarındaki kavga ve polemikler veya anlamsız/alakasız rekabetlerin ön planda tutulması gibi.

Bu iş [kodlama yani], forumda renk veya takı almak için yapılmamalı. Bu şekilde yapılıyorsa amaç bellidir (gösteriş).
Gösteriş ile hiçbir bilgi ve ilerleme elde edilemez. Gösterişin tek avantajı (bazı) hatunların sana yakın olmasını sağlar, onun dışında bilinen (sözde) hiçbir getirisi yoktur.

Bana göre mIRC Scripting, TCL scripting veya PHP scripting değilde, BİLGİ bir hobidir. Öğrenme hevesi bir hobidir. O heves içinizde olduğu sürece karşınıza çıkan her şeyi öğrenebilirsiniz. Gerisi boş laf bana göre.

Bu işlerde kimsenin fikirlerini umursamayın, canınız neyi istiyorsa onu öğrenin. Hiç işe yaramayan bir betik üzerinde bile çalışabilirsiniz bu kimseyi alakadar etmez, önemli olan eğlenebilmenizdir.

i'm here sometimes

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet