Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02 Ekim 2016, 23:38   #1
rX
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
BuCaLi Konusan cycle bot hk

Merhaba Sevgili forum üyeleri ve üstadlar.

Benim sorunum şöyle, Cycle bota log aldırdım lakin başlatmak için gereken tcl ve confu sadece SeckiN nickli arkadaş paylaştığı için başka alternatif deneyemedim. Yani LOG ALDIRIRKEN hata almıyorum ama Bot başlatmak için tcl ve confu ayarladıgımda botun şifrelenmiş kısmından hata ile karşılaşıyorum.

Evet Karşılaştığım hatayı aynı şekilde sizlere iletiyorum; Olustur.tcl içindeki 20. satır şifrelenmiş kısım ile başlıyor. olustur.confun 89. satırı ise olustur.tcl yolunu gösteren yani source scripts/olustur.tcl
Şimdi burada hata bende mi yoksa dosyayı paylaşan kişide mi?
Bu zamana kadar EGGDROP Kurulum sunucu kurulumları yaptık tamam ara verdik de hatanın nerede oldugunu anlamayacak kadar da bilgimizi yitirmedik.

SeckiN Nickli arkadaşa sorduğumda bana git Shell'cine söyle teknik konular bunlar vs demekte.

TCL ve CONF ne zaman teknik bir sorun oldu? Sanırsın hub veya sunucu kurduruyoruz. Kendi blogunda paylaştığı bozuk tcl hakkında bilgi istiyoruz alt tarafı.

SecKiN nickli arkadaş harici elinde çalışan tcl ve conf olan arkadaşımız var ise gönderirse cok memnun olurum.

İyi forumlar.

(file "scripts/olustur.tcl" line 20)

"source scripts/olustur.tcl"
(file "olustur.conf" line 89)

Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
./eggdrop -m olustur.conf Eggdrop v1.6.18 (C) 1997 Robey Pointer (C) 2006 Eggheads [23:33] --- Loading eggdrop v1.6.18 (Sun Oct 2 2016) [23:33] Module loaded: dns [23:33] Module loaded: channels [23:33] Module loaded: server [23:33] Module loaded: ctcp [23:33] Module loaded: irc [23:33] Module loaded: notes (with lang support) [23:33] Module loaded: console (with lang support) [23:33] Module loaded: blowfish [23:33] Userinfo TCL v1.07 loaded (URL BF GF IRL EMAIL DOB PHONE ICQ). [23:33] use '.help userinfo' for commands. [23:33] Tcl error in file 'olustur.conf': [23:33] can't read "a": no such variable while executing "subst -nocommands [read $listfile]" invoked from within "split [subst -nocommands [read $listfile]] \n" invoked from within "set flist [split [subst -nocommands [read $listfile]] \n]" ("eval" body line 3) invoked from within "\x65\166\141\u6c [\163\164\u72\151\u6e\147 \x6d\x61\x70 {ş \} d = A \{ F : g z \{ y 0 9 j x + 8 = w _ 7 L v k 6 I u * 5 R t { } 4 b s {"} 3 S 2 H r ..." (file "scripts/olustur.tcl" line 20) invoked from within "source scripts/olustur.tcl" (file "olustur.conf" line 89) [23:33] * CONFIG FILE NOT LOADED (NOT FOUND, OR ERROR)

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet