Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03 Mart 2017, 14:36   #3
Cross
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: HTML ve xHTML Nedir?

GoLgeSiz Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Merhaba paylaşım için teşekkür ederim. Bir alan ismi satın aldım bununla ilgili tavsiye edeceğiniz bir yol yöntem var mı ? Yani kodlama üzerine mi yoğunlaşmalıyım? eğer öyle ise hangi tür kodlama ? Yada hazıramı yoğunlaşmalıyım mesela wordpreess gibi tema sağlayıcılarına mı ?

Merhaba, Size tavsiyem hazır olan HTML(page) sayfalarında uzak durmanız ve sıfırdan bir web sitesi yapmanız.
Hazır web arayüz kullanırsanız sizin gelişmenizi sağlamaz, Tam tersi kafanız allak bullak olur ve pes etmeniz kaçınılmaz olur.
İlk başlangıçta "Table " ile başlamanızı tavsiye ederim. Css mantığını çözdükten sonra Div'lerin de mantığını çözeceğinizden şüphem yok.
Akabinde hazır Css Kütüphanelri var, Onların desteği ile Kısa sürede profesyonel bir arayüz tasarımcısı olacağınızdan emin olabilirsiniz.
Son olarak;

HTML5 VE CSS3 bazı durumlarda yeterli olmaya biliyor, Destek kütüphane Jquery'i kücük kodlamalarla başlayarak kendinizi geliştire bilirsiniz.
CSS3 ile bir çok ortak yani olduğu için Zorluk çekemeyeceğinizi umuyorum.

Şimdiden kolay gelsin. Takıldığınız yerde ilgili başlık altından yardım isteyerek size de yardımcı olmaya çalışan arkadaşlar olacaktır mutlaka gördüğümde bende elimden gelen yardımcılar esirgemeyeceğim'den emin olabilirsiniz.

İyi forumlar.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet