Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13 Ağustos 2017, 17:37   #4
Caddeci
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: HTML ve xHTML Nedir?

GoLgeSiz Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Merhaba paylaşım için teşekkür ederim. Bir alan ismi satın aldım bununla ilgili tavsiye edeceğiniz bir yol yöntem var mı ? Yani kodlama üzerine mi yoğunlaşmalıyım? eğer öyle ise hangi tür kodlama ? Yada hazıramı yoğunlaşmalıyım mesela wordpreess gibi tema sağlayıcılarına mı ?

Merhaba,

Öncelik olarak aldığınız domain ne üzerine ve nasıl değerlendirmek istiyorsunuz? Örnek veriyorum; sohbet sitesi mi, film sitesi mi, forum mu gibi? Eğer ziyaretçi ve üyelerin sıkça gelip üye olduğu ve çokca ziyaretçinin ziyaret ettiği bir site istiyorsanız, bunun için PHP en iyi seçim olacaktır. Gerek kendini revize eden sürümleri olsun gerekse de, sistem açısından olsun en iyi seçim PHP olacaktır. Bunun içinde en iyi CMS scprit olan WordPress'dir. Eğer azda olsa kodlardan anlıyorsan WP sizin için iyi yol olur. Eğer daha kapsamlı bir CMS scprit düşünüyorsan, bunun içinde vBulletin iyi bir yol olur.

Çünkü vBulletin tüm web progtamlama dilleri bünyesinde barındırıyor olması kendinizi geliştirmek için iyi yol olacaktır. Ama vBulletin epeyde karmaşıktır bunu da belirtmek isterim.

Ama bunların hepsine yok diyorsanız iyi bir HTML5 ve CSS ile hazırlanmış bir tasarım işinizi görecektir. Konu uzun aslında ve fazla detaya girmeden anlaşılır şekilde yazdım.

Umarım yardımcı olmuşumdur.

Keyifli forumlar.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet