Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22 Mart 2018, 12:25   #6
beston
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Geveze.ORG Help Departmanı da satılmış

Yok adamın keyfi yok zenginin malı... GEÇİNİZ GEÇİNİZ!...

Satamazsın bu kadar basit!.. Hea sattın mı o zaman ağır eleştiri alırsın o da ACI bi gerçek..

Bazılarınız kusura bakmasın ama IRC NEDİR bilmiyor @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] gibi parayı seven adamları bu forum zamanında çok gördü bu tip insanların sonu hep HÜSRAN DIR!..

Biz bu arkadaşın bu forumda ben IRC BİTTİ DEMEN BİTMEZ DEDİĞİ KOMİK SÖZLERİ DÜN GİBİ HATIRLIYORUZ!!!

Ben bu arkadaşı sohbetnet in eski sahibi @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] vardı ona benzetiyorım hiç kimse sevmez di aksine adam kendini kral ilan eder di tıp demiş burnundan düşmüş IRD De her dönem böyle kişiler olacak çünkü paranın gücünün karşısında herkes boyun eğiyor malesef..

Aslına bakarsanız adamın amacı herkes beni konuşsun istiyor
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
sizin gibi adamlar IRC ALEMİNDE HEP VAR OLACAK AMA KİMSE TARAFINDAN SAYGI GÖRMÜCEK!..

Keşke forumun eski konuları silinmese iyiydi geçmişte neler olduğunu görmeyen arkadaşlar görmüş olurdu..

Bu olay doğru ise ben eleştirimin sonuna kadar arkasındayım yok değilse kusura bakmasınlar.

Ayrıca bir sunucunun help kanalının satılması demek o sunucudan Bİ CACIK OLMAZ ANLAMINA GELİR..

Biraz hafif eleştiri de bulundum kızmayın siz ne demek istediğimi anlamışsınız dır diye umuyorum..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet