Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26 Mart 2018, 11:19   #1
Sanem
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Dj Röportaj: Ez0 (MasalFm)

IRCDj Röportaj Serimize Bu Hafta MasalFm Djlerinden Ez0 ( @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ) ile devam ediyoruz;

<Sanem> merhaba Ez0 nasılsın?

<Ez0> merhaba Sanem teşekkür ederim oldukça iyiyim, sen nasılsın

<Sanem> teşekkür ederim Ez0 bende iyiyim.
<Sanem> Öncelikle röportaj teklifimizi kabul ettiginiz için IRCForumlari.Net adına teşekkür ederim.

<Ez0> Ben teşekkür ederim. Benim için keyif.

<Sanem> Bize kendinizi kısaca tanıtır mısınız? Ez0 Neler yapar nelerden hoşlanır?

<Ez0> Adım Deniz, 1992 Ankara doğumluyum. 2 kardeşin en büyüğüyüm. Ankara'da ailemle birlikte yaşıyorum. Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim. Atanamama talihsizliği beni de etkiledi tabi
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

<Ez0> Şu an atama bekliyorum. Bu sürede de kendime zaman ayrıyorum. Kitap okumak ve müzik olmazsa olmazlarım arasında. Sanırım hayatta en çok keyif aldığım 2 şey

<Sanem> Umarım en kısa sürede atanırsınız.

<Ez0> Teşekkür ederim, umarım. Yalnız kalıp müzik dinlemek ve kendimle baş başa kalmak en büyük zevklerimden bir tanesi. Birçok insanın aksine sanırım yalnızlığı seviyorum, kalabalıklar ürkütüyor beni.

<Sanem> Radyoculuğa başlama hikayen nasıl oldu?

<Ez0> Ah gözümde canlanır koskoca mazi
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
2005 yılında oturduğum mahalleden bir arkadaşımın tavsiyesi ile irc alemine dahil oldum. Tabi ilk defa girmişim hiçbir şey bilmiyorum
<Ez0> Alışmam zaman aldı. O zamanlar LaL abla vardı, bilmiyorum hala bu alemde mi. Kulakları çınlasın
arkadaşları ile yayın yapardı hayretler içinde dinlerdim, gıpta ederdim.
<Ez0> Gel zaman git zaman ben de yapmak istedim. Öğrenmem zor oldu
) LaL'i çok uğraştırmıştım. Sayesinde şu an bu işi keyifle yapıyorum.

<Sanem> Bizlere yaptıgınız programlarin içeriginden biraz bahsedermisiniz?

<Ez0> İlk başladığım dönemde sadece birkaç kısa anons ve şarkılar ile yapıyordum yayınlarımı. Daha sonra Edebiyatsever bir radyocu olarak şiirlere de yer vermeye başladım yayınlarımda.
<Ez0> Her zevke hitap etmeye çalışıyorum. Bazı dinleyenler sadece slow müzik dinlemek isterken bazıları hep hareketli müzikten yana. Her iki kesimin de gönlünü hoş tutma amacıyla yön veriyorum yayınlarıma.
<Ez0> Aralarda sevdiğim şairlerden şiirler seslendiriyorum nacizane.

<Sanem> En çok severek dinlediğin müzik türü nedir? ve son günlerde en favori şarkın hangisi?

<Ez0> Her zaman enerjik ve neşeli bir ruh halinde olmama rağmen slow müziklerde daha çok kendimi buluyorum. Ruhum dinleniyor. Fazla hareketli parçaları kaldıramıyorum sanırım
)Favori parçam biraz nostaljik
Nereden aklıma geldi bilmiyorum ama son günlerde sürekli kulağımda Selma Hünel. "Elbet bir gün buluşacağız, bu böyle yarım kalmayacak" diyor. Umarım haklıdır

<Sanem> Sizce ne tür radyo programları dinleyenlerin ilgisini çekiyor?

<Ez0> 13 yıllık tecrübeme ve gözlemlerime göre; dinleyenler eğlendiren, esprili, konuşkan radyocuların programlarını daha çok dinliyor. Tekdüze programlar sıkıcı geliyor.Anons - şarkı, anons-şarkı değil de akıcı bir sohbet gırgır daha çok ilgi çekiyor bence.

<Sanem> Yakın zamanda gerçekleşmesini planladığın yeni projeler var mı?

<Ez0> En büyük projem mesleğimi icra edebilmek şu sıralar. Bir an evvel öğrencilerime kavuşmak istiyorum

<Sanem> İnşallah zamanı gelince ögrencilerine de kavuşursun

<Ez0> Ah umarım. Duyduğum en güzel temenni

<Sanem>

<Sanem> Son olarak benim sormadığım senin eklemek istediğin herhangi bir şey var mi varsa seni dinleyelim?

<Ez0> Yaşamayan, bilmeyen insanlara farklı, anlamsız geliyor sanal alem. Oysaki öyle dostluklar, birliktelikler kuruluyor ki. İyi ki dediğim bir sürü insan var hayatımda, buralarda tanıştıığm. Bunu söylemeden geçemeyeceğim

<Sanem> Benimle röportaj yapmayı kabul ettiğin ve verdiğin içten cevaplardan dolayı ben teşekkür ederim. Seni tanımaktan çok mutlu oldum, ayrıca son dönemler de yaptıgım en keyifli röportajlarımdandı. Çok mutlu ettin beni.

<Ez0> Bilmukabele Sanem
Çok röportaj yaptım ama soru soran taraf bendim hep, ilk oldu
Böyle bir röportaj ve ayrıca seninle olması benim için de çok keyifliydi. Teşekkür ederim.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet