Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20 Nisan 2008, 16:24   #6
Cybersoft
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Yanıt: ipkontrol Yardım pLs.

Kardaş Stats da ßunu /ns list -uhmask *88.236.154.195 yazdıgımda Alt daki Çıkıyor ama ßunu Yönetim Kanal'da Oper Admin Arkadaşlar ßot'a !ipkontrol yaptıgı Zaman ne Çıkacaksa Sonuçlar'ı Yönetim kanal'a Verecek ßir Cvp istiyom ßottan
Aradıgınız ip'e ait Kayıt ßuLunmadı veya Şunlar Die Misali

[16:18] [S] Global -- from irc.Sitemiz.com: Mubarek searches the nickname database [query: "-uhmask *88.236.154.195"; max-results: 50]
-
[16:18] -NickServ- Listing nicknames matching your query:
-
[16:18] -NickServ- - RapStar (

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
)
-
[16:18] -NickServ- - BADBOY (

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
)
-
[16:18] -NickServ- - DoGuKaN (

)
-
[16:18] -NickServ- - Security1 (

)
-
[16:18] -NickServ- - Mubarek (

)
-
[16:18] -NickServ- - Bad_Kopuq (

)
-
[16:18] -NickServ- - Khaled (

)
-
[16:18] -NickServ- Listing complete: 7 nickname(s) matching the search parameters have been found and listed.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet