Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12 Haziran 2008, 09:16   #2
detay
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Bilgisayarım.

bilgisayarimi falan bulamadim ama denetim masasi
"/run control" yada "/run control panel" ikiside is goruyor ben vista kullanicisiyim tabi birde xp de denemek gerek.

Denetim masasinin ek özellikleri icin;
Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
Denetim Masası aracı Komut ----------------------------------------------------------------- Erişilebilirlik Seçenekleri control access.cpl Yeni Donanım Ekle control sysdm.cpl add new hardware Program Ekle/Kaldır control appwiz.cpl Tarih/Saat Özellikleri control timedate.cpl Görüntü Özellikleri control desk.cpl Hızlı Bul control findfast.cpl Yazı Tipleri Klasörü control fonts Internet Özellikleri control inetcpl.cpl Oyun Çubuğu Özellikleri control joy.cpl Klavye Özellikleri control main.cpl keyboard Microsoft Exchange control mlcfg32.cpl (veya Windows Messaging) Microsoft Mail Postanesi control wgpocpl.cpl Modem Özellikleri control modem.cpl Fare Özellikleri control main.cpl Multimedya Özellikleri control mmsys.cpl Ağ Özellikleri control netcpl.cpl NOT: Windows NT 4.0'da, Ağ Özellikleri aracı Netcpl.cpl değil, Ncpa.cpl dosyasıdır Parola Özellikleri control password.cpl PC Kartı control main.cpl pc card (PCMCIA) Güç Yönetimi (Windows 95) control main.cpl power Güç Yönetimi (Windows 98) control powercfg.cpl Yazıcılar Klasörü control printers Bölgesel Ayarlar control intl.cpl Tarayıcılar ve Kameralar control sticpl.cpl Ses Özellikleri control mmsys.cpl sounds Sistem Özellikleri control sysdm.cpl

Örn; Denetim masasi > yazicilar /run control printers

kaynak:[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet