Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18 Eylül 2008, 17:48   #2
SuNSeT
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Doğum Günü Takvimi

12 Şubat 19**
Bir Pazartesi günü dünyaya geldin
Sen doğalı 226 ay geçti
Sen doğalı 970 hafta geçti
Sen doğalı 6.793 gün geçti
Sen doğalı 163.048 saat geçti
Sen doğalı 9.782.909 dakika geçti

Kova burcunun ünlüleri; Emre aydın. (24 tane şarkıcıdan 1 tane bulabildi(
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Kova burcuna uygun meslekler;
Doktorluk, bilim, elçilik, yazarlık, yayıncılık, matbaacılık, muhasebecilik, çevirmenlik, din adamliği, astronomi, astroloji, denizcilik, tüccarlik, ithalatçılık, sanatın her dalı, yöneticilik, organizatörlük

Ne sanıyor bunlar beni, Supermen'mi?

*
Kader Sayın 6 (Öğretmen)
Sizin dunyanizin yoneticisi asktir.Aslinda kime asik oldugunuzun cok da onemi yoktur. Ve evrendeki goreviniz bu Felsefiyi ogretmektir. Amaciniz ise baskalarina yardim etmektir. Aska ve ilgiye olan asiri ihtiyacinizin arkasinda kendinize olan guvensizliginiz yatar. Ailede gerceklestirdiginiz huzuru, cevrenize sonrada tum dunyaya yaymak amaclarin en onemlisi. Kabaliga, bayaliga asla tahammul edemiyorsunuz.Ikili iliskiler tercihiniz.Kalabalikta kendinizi savunmasiz hissediyorsunuz.Muzikten, guzel sanatlardan anliyorsunuz. Yasamin guzelliklerine olan sevginizi bu alanlarda uzmanlasarak dile getiriyorsunuz. Kendinizden cok baskalarini dusunme ozelliginiz,sizi genclerin danismani, yaslilarin sirdasi ve dunyanin ogretmeni yapiyor.Cok ender elestiriyorsunuz. Aslinda sizi rahatsiz eden cok az sey var.Yaninizda sevgiliniz olsun yeter. Gorevlerinizin size yukledigi sorumluluk aslinda gorundugunden de agir. Ancak bu agir gorevlerin onemini gayet iyi biliyorsunuz.. Yasamdaki gorevlerinizi yerine getirerek buyuk mutluluga ulasabilirsiniz.
(beni tanımak isteyen, şu paragrafı okursa beni yazanların harfi harfine tanımış olucaktır)

Korkuların;
Yalnız kalma korkusu. Sıradanlaşma korkusu.

Sen doğduğunda 200 gr ekmek 219 Lira idi.
Dogmasamıydım?

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet