Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12 Mayıs 2009, 20:29   #1
GüneŞ
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Jandarma Ulaştırma Eğitim Tabur Komutanlığı söğüt/Bilecik

Evet arkadaslar sizlere söğüt-bilecik ulaştırma taburu hakkında bilgi vericem öncelikle hem şanslısınız hemde şansız şansınız Jandarma olmanız şansızlığınız söğüt e düşmeniz neden diyeceksiniz taburun Jandarma birlikleri arasında en eski ve bakımsız bir yer olması .tabur genelinde 5 bölük bulunmakta 4 bölük direk doğu dağıtımlı 1 bölük ise paşa söförü eğitim dağıtımlı genelde batı ve kıyı kesimleri .tabur içinde 1 adet gazino bulunmakta icinde kantın harıcı bir dev ekran tv den başka hic birsey bulunmamaktadır suyu içilmez kantinde su bittimi artık gelmesini bekliyorsunuz ve yemek konusuna gelince gözünüzü kapatıyorsunuz karnınızı doyuruyrsunuz tabi askerlik kolay değil ben size gideceğiniz yerin konumunu anlatıyorum sadece 13 ay eğitim cavuşu olarak orada askerliğimi yaptm herneyse nasıl ulaşıyorsunuz bilecik merkeze otobus sizi bırakıyor garaj a yanı orada söğüt e giden munıbusler var saat başı kalkıyor ve söğüte ulaşıyorsunuz sizi genelde çarşıda bırakmak isterler hanı askeriye yakın bırakırlarsa yakalanırsınız hesabı gerci yakalansanda bişi fark etmıyor bırakacağı çarşı sadece bir sokak
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
türbeden başlar caminin sonunda biter bir otel 3 .5 int cafe millet birbirini yer zaten
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
3.5 lokanta yine 3.5 cafe şimdilik bukadar gidecek arkadaslar varsa buradan sorabılır devamını anlatırz
korkutmayak şimdiden..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet