Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29 Ekim 2011, 02:15   #24
esekherif
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Resmi Gazete: 29 Ekim kutlamalari iptal edildi.

Luis Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
@esekherif, orduyla dalga geçiyorsun emme, bir sabah uyandığında pencereden tankları caddende görürsen, o ağzı avatarındaki şahıs gibi açarsın ayran delileri gibi. şaklabanlığı bir kenara atıp, cumhuriyetinize sahip çıkın. soyadınız yabancı olmadı diye dua edin.

İsmi luis olanın soy ismi ne olabilir Azizim !
Konuşmiyim diyorum , kimseyi düşüncesinden ötürü rencide etmiyim diyorum ama
söylemeden geçemicem! yukarıda yazdıklarını dön bir daha oku, bu ülkenin %50 sine yezidler gericeler diye hakaret edeceksin. sonra cumhur'dan bahsedeceksin!
Cumhurun bile ne olduğunu anlayacak kapasitede birisi olduğunu bile düşünmüyorum bu yorumlarından sonra, muhalefet olsunda nasıl olursa olsun!
bkonuzla kavga ediyorsunuz! Adamlar çıkmışlar şunu söylüyorlar ; son çukurca baskınından sonrada resepsiyonlar, kutlamalar iptal edilsin mi ? edilmesin mi? bunun için referandum yapacak değildiler.
Cumhur,toprağın altında... binlerce insan perişan.
Sen pier cardin boğazlı kazağınla nişantaşında fener alayı yapacaksın , vatan caddesinde iki tank, havada birkaç uçak görmek istiyorsun diye karşı çıkmak çok ahmakça bence...özür diliyorum sözümü geri alıyorum. Salakça!

Cumhuriyet bayramında, cumhura küfür ve hakaret etmeyi kim öğretti sana ?

Bu ülkenin kürtüde bizimdir , ordusuda bizimdir ! kimse kimseye memleketi daha fazla seviyorum edebiyatı yapmasın !

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet