Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16 Ocak 2012, 18:20   #1
DaDaS
~ IRCTR.Org ~
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (1)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Java Client Katıştırma

Kullanıcıların bir köprüyü takip gerektirmeden - Sohbet varolan bir Web sayfasını üzerine direkt olarak ilave edilebilir. Bu, bir Web sayfasına Java Client "gömme" olarak bilinir. Web sayfası, dahili web sunucu veya bir üçüncü taraf web sunucusu ya ConferenceRoom, servis edilebilir.
ConferenceRoom bilgisayarda çalışan bir Dinamik IP adresi varsa, var olan bir web sayfası Java istemci gömerken dikkat etmeniz gereken bazı şeyler olabilir.

Not: Web Yöneticisi Java istemci ConfRoom.conf dosyası tarafından sağlanmaktadır. Mevcut bir
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
sayfası ConferenceRoom Java Client gömmek için, aşağıdakileri yapın:

Not: Bu adımlar önemlidir, ve onları yakından takip etmelidir.

Adım 1

ConferenceRoom yapılandırın. Konferans Java istemci veya herhangi bir standart IRC istemcisi, pIRCh veya mIRC olarak kullanarak ConferenceRoom üzerine oturum açarak düzgün çalıştığından emin olun.

Adım 2

Temalar ConferenceRoom sağladığı temaları değiştirebilir veya gözden geçirmek için yapılandırma kullanın. Bir tema seçin. Seçilen tema default.htm dosyası hedef web sayfası uygulaması bir bildirimde kopyalayın. Temalar bulunmaktadır: <ConferenceRoom Yükleme Dizini> \ data \ temalar (varsayılan c: \ Program Files \ Webmaster18 \ Data \ Temalar)

Adım 3

Applet deyimi ve parametreleri için gerekli değişiklikleri yapın. Unutmayın, ConferenceRoom Web Server dışında Java istemci işletim olduğundan, yerine koyma değişkenleri (% Değişkenadı%) çalışmayacaktır. Uygun değerleri ile bu değiştirme, ya da onları varsayılan izin gerekir.

Adım 4

ConferenceRoom üzerinde yüklü olduğu bilgisayara kalıcı bir IP adresi ve bilgisayar adını (bilmiyorsanız, bu konuda İSS'nizden isteyin) varsa ConferenceRoom uygulaması Linki. ConferenceRoom sunucu uygulaması bağlamak için en kolay yolu ConferenceRoom bilgisayara noktasına codebase arşiv, cabbase ve sunucu parametrelerini kullanmaktır. Örnek için aşağıdaki test sayfasına bakınız.

Veya ...

/ Program Files/Webmaster18/Data: Bir önceki adımda, ya da sizin için işe yaramadı, daha sonra ConferenceRoom Veri / Java dizinini içindeki tüm dosyaları kopyalamak (net dizine dahil) (varsayılan konumu c hedef web sayfasının bulunduğu dizin / Java /).

APPLET parametrelerin bir param emin olun:
<Param name = sunucu değeri = "<anabilgisayaradı>">

APPLET bildirimde * * codebase seçeneği içermelidir.
APPLET bildirimde * * arşiv seçeneği içermelidir.
Cabbase parametre ifadesi çıkarılmalıdır.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet