Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02 Aralık 2012, 20:10   #2
Afrodit
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Sağlıklı Beslenme-Önemli Bilgiler

Öncelikle bilgilerinizi bizlerle paylaştığınız için teşk ediyorum @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...].. Sağlıklı beslenme-Yeterli ve Dengeli beslenme adına dogru ve yanlışlarımızı öğrenmiş oluyoruz..Pesketeryan beslenen biri olarak hayatımdan memnunum.. Yeşil çay'dan bahsedilmiş bitki çaylarını bende içiyorum ve sunulan maddelere katılıyorum, vücutta işlev olarak yararı çok tabi herşeyde olduğu gibi dozu aşmamak gerek günde 3 defa bitki çayı içilmesi öneriliyor..

Başlıca içeceğimiz Su; 1,5 litre içemesemde yanımda su'yu her zaman bulunduruyorum..

Lifli yiyecekler; yukarıda tavsiye edilen yiyeceklerin kullananlar açısından yararlı olduğu biliniyor.. Örneğin meyve- sebze vitaminler açısından da zengin,keten tohumu sindirim sisteminin düzgün çalışmasına yardımcı ayrıca yulaf gibi tokluk hisside sağlıyor..

Karbonhidratlar; yanlış tercih edilen ürünler olarak zararlılar, tahıllı ekmek yerine beyaz ekmegi tüketen biri sonra ben neden kilo alıyorum diye yakınıp durmasın
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Kısacası doğru bilgilenme ile Sağlıklı bir yaşam tercihi sizlerin + spor yapmakdan vazgeçmeyin.

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet