Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24 Aralık 2012, 17:48   #1
Zen
Guest
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
56 yaşındaki adam köpeğe tecavüz etti

56 yaşındaki adam köpeğe tecavüz etti,kopek tecavüz haberleri,

DÜZCE’nin Gölyaka İlçesi’nde yaşayan 56 yaşındaki S.S.’nin komşusunun köpeğine tecavüz ettiği iddia edildi. Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, köpek Düzce Belediyesi Hayvan Barınağı’nda bakıma alındı.

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Gölyaka’nın Saçmalıpınar Köyü’nde yaşayan S.S., iddiaya göre komşusunun köpeğinin patilerini iple bağlayarak tecavüz etti. Jandarma, ihbar üzerine önceki gün S.S’yi gözaltına aldı. Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, S.S. serbest bırakıldı. Köpek ise Düzce Belediyesi Hayvan Barınağı’nda bakıma alındı.
"Köpeğin cinsel organı açılmış"

Düzce Hayvan Hakları Derneği Başkanı Nalan Örnek, "Olay şu anda iddia aşamasında. Veteriner ilk bulgulara göre köpeğin şiddet gördüğünü tespit etti. Tıbbi terimlere göre köpeğin cinsel organı açılmış. Hayvanda da depresif bir hal var. Köpek şu anda barınakta gözetim altında. Savcılık hayvandan patolojik örnek alınması talimatını verdi. Şahıs, ’Ağzını kapadım, çiftleştirmek istedim’ demiş. Olay şu an savcılıkta" dedi.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet