Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09 Nisan 2013, 19:52   #54
thunderboLt
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Helper Röportaj : Ekin

Samimi röportaj olmuş, Ekin'i de tanımış olduk.
dedikten sonra kafama atılan tuzluklardan kurtularak yorumuma geçiyorum.

Ekin'den helper olarak bahsetmek gerekirse, adaletli oluşu ve insana insan olduğu için değer vermesiyle diğerlerinden farklı olduğunu zaten ortaya koyuyor. "Bayan helper" deyimine zaten katılmıyorum, yardım etmenin erkeği kadını olmaz. Yardım etmek taşıdığın X veya Y kromozomundan değil; karakterinden, yapından gelir. Departmanın her bireyine değer veriyor ve sorunlarına çözüm bulmak için çalışıyor. İnsanları kaybetmekten ziyade kazanmaktan yana bir tarzı var ve zaten olaylarda yönetimdekilerden beklentisi de hep bu doğrultuda oluyor. Bu yönetim tarzı zaten sevilmesinin, yöneticiliğin ağırlığının altında sapasağlam durabilmesinin başlıca nedeni. Uzun yıllar TRSohbet'te birlikte çalışma fırsatımız olur umarım, yeni işlerle meşgul oluruz sonuçta renkleri seçecek biri lazım, elitizm dokunuşu gerek tasarımda...
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Buraya kadar helper Ekin'den bahsettim. Gelelim benim tanıdığım Ekin'e...
Bir kere kalbinin güzelliği yeter. Her konudan konuşabildiğimiz, sürekli konuşacak bir konu bulabildiğimiz için inanılmaz keyif alıyorum seninle bir şeylerden bahsetmekten. Bu kadar güler yüzlü ve eğlenceli olmanı balkanlardan esen elitizm rüzgarlarına bağlıyorum, gerçi zaman zaman sinirleniyorsun da suyundan gidip sakinleştiriyorum geçiyor.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Dobrasın, dürüstsün lafını esirgemiyorsun böyle kimi zaman "neden böyle oldu şimdi" diye kalakalsam da düşüncelerini bu kadar açıkça ortaya koyabilmen kendine olan güveninden olsa gerek..
Kişiliğin, duruşun, insanlarla olan iletişimin seni sen yapan özelliklerin ve iyi ki bunlara sahipsin, iyi ki varsın, iyi ki sen sensin. Çok seviliyorsun, bunu bil olur mu sayın founder
Yüzünden gülücük hiç eksik olmaz umarım, hayallerinin gerçek olduğu, bebek dogolarını kordonda gezdirdiğin günlerin çabucak gelmesi dileğimle bitireyim.

Hayatının her anında başarı ve mutluluk seninle olsun.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet