Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11 Nisan 2013, 21:32   #59
Ekin
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Helper Röportaj : Ekin

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] (: Ne desem bilemedim, oyle guzel yazmissin ki..
Seninle tanistigimiz ilk gunden beri (ki o gunden beri cooo..ook uzun zaman gecti) hep farkli bir iletisimimiz oldu seninle, hatta hemen hemen bir sene hic konusmadiktan sonra IRCye girdigin ilk gun trsohbet'e ugraman ve sansa o gun orada olmam (beni gormesen kalmayacagini soylemistin) bizim icin donum noktasi oldu. Resmi resmi #help muhabbetlerimiz, sonra ufak tefek baska konular, paylasimlar derken bir de bakmisim ki bana herkesten yakin olmussun, insanlara "arkadas" sifatini bile yillarca veremeyen ben, sana "dostum" demisim. Beni bugune kadar kimse, hickimse senin gibi ve senin kadar taniyamadi biliyorsun. Insanin yaninda onu kendisinden bile daha fazla tanidigina inandigi birinin olmasi ve onun sayesinde kendini de daha iyi tanimaya baslamasi tarif edilemez bir duygu. Sen Ekin'i "Ekin" yapansin (:

Helper Ekin ile ilgili yaptigin yorumlar beni cok mutlu etti, cunku ben de kendimi uc kelime ile tanimlayacak olsam hosgoru, adalet ve sabir derdim. Seninle ortak gorusumuz, her seyden once insaniz ve karsimizdakiler de birer insan, bunca yildir savundugum seyleri boylesine temelden paylastigim belki de tek insansin. Iyi ki varsin, iyi ki benim yanimdasin. Seninle dostlugun, calismanin, paylasmanin, tartismanin bile tadi bambaska. Hep de var ol (:

Ha, iki yumurta kir(a)miyor lafindaki (a)'ya teessuf ederim, oyle bir imayi bile hakaret sayarim, ben istersem her seyi yaparim, mesela o yumurtalari en kisa zamanda kafanda kirarak bunu kanitlayacagim ((: Seni cok seviyorum canim dostum, hep butun, hep mutlu ol.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ne var, begenemedin mi!! Istesem o da olurum. (:p)

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] yorumun icin tesekkur ederim. Okumadigini belirtmissin ama keske okusaydin, tavsiyelerin icin tesekkur ederek baslayip birkac aciklama ile devam edeyim. Ben okullarimi bitirdim, 2012 haziranda hem lisans hem de lisansustu programimdan mezun oldum. Su an da meslek sahibi bir insan olarak calisma hayatini yasiyorum. Yani IRCye harcadigim vakit ne bana zarar verdi, ne de derslerime ayirmam gereken zamandan caldi. Reel ile sanal arasindaki cizgiyi cok cok iyi bilen ve onceliklerinden sasmayan bir insan olarak farkli olmasi beklenemezdi zaten. Helperlarima da daima soyledigim gibi, "once reel hayat." Zaten sirf bu yuzden cogu departman saatlerini helperliga adamayanlari hosgormezken, benim helperimin ders calismasi icin sunucuya girmesini yasakladigim bile olmustur. Bayan helper konusuna ise yorum yapmak istemiyorum (:

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] orijinalsin (:

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet