Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15 Aralık 2013, 01:09   #5
Adem
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: İnsanları tanımak / İkiyüzlülük

Noyan Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Ben burada büyük bir savaşım verirken, sizin alelade düşünsellerle kısmi integrasyona gitmeniz hiç mantıklı değil. Tertemiz kalplerde adeta onotomik yerler edinen masum insanların zaman sonra ezeli rakibe dönüşme girişimleri adeta hayret verici bir durum.

Evet konuyu kısmen teşrih ettim, baştan sona bir insandan örnek vererekte anlatabilirdim, bilakis; gerek duymadım.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Herkes birşeylerle savaşır durumda zaten, kısmen ya da tamamen fark etmiyor önemli olan birşeyleri insanların zihinlerine anlatabilecek derecede uyarlayarak anlatıp,yazabilmek.

Onotomik yazmışsınız sanırım anatomik yazıcaktınız, o masumiyetler bir süreden sonra riykârlığa terfi edebiliyor. Ama gene de içimizde ki o saflığı, naifliği kaybetmemek gerekiyor, huzurun yalınlığı ve sadeliğini hissedebileceğimiz tek ilintili yol..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet