Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27 Mayıs 2015, 06:30   #4
Julide
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Ruh sağlığını korumanın 5 altın kuralı

Hicbiri akraba degil onu 952. bolumde cozdum (: tuhaf bir sekilde "kizkardes" dusturundan ilerliyor. iste bu da senaristin kizkardesi ile arasindaki "regresyon"mus... yani kardes in dogumu senaristi olumsuz etkilemis... hikayede ki anti kahraman karakter senarist, kizkardesin eski sevgilisinin babasi , eski kocasi , eski yakin arkadasin kuzeni, ve dahi birinci eski sevgilinin kizkardesi bu"gerileme"yi simgeliyormus... yani katatonik sizofreni bas goseterebilirmis senaristimizde eger ki saglikli bir toplumsal iliski ve disavurumculuk sergileyemezse... evde gunluk dizileri bu sekilde yorumlayan bir "halam" var... ironik olan ben degilim aslinda (:

Dip not; Julide diziden bildiriyor, "kizkardes bosanma avukati tutmustu bosanmamak icin, bakiniz hatun gidip bosanmamak icin en iyi bosanma avukatlarini tutuyor daha da birsey demiyorum ama sonra tuttugu avukata tutuluyor ve bosanmamakdan vazgecip kocayi bosayip avukata karsi doluyor... ve dahi yuzelli bolum sonra bu bosanma avukati ile kizkardesin ablasi arasinda bir hoslasma olacak eger ki biz psikolojiden biraz anliyorsak

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet