Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04 Haziran 2015, 09:57   #20
Enchanting
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Davutoğlu'na Başbakanlık Hz. Muhammed Tarafından Verildi

Luis Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Bu kadar sığ düşüncelere sahipseniz oy vermeyin zaten CHP'ye,
Vallahi bir daha gurur duydum Atatürk'ün kurduğu Cumhuriyetin savunucusu ilkelerle yetiştiğim için,
Ya varya, bu ülkeye teröristten daha az zararınız yoktur mini etekli muhabbetinden sonra daha iyi anladık. Dağdaki pekekeli bile, daha iyi bir eğitim almış ve iyi yetişmiştir inanıyorum ki, en azından katil de olsa, bir ideolojisi var.

Hayır bir defa, Başörtülü kadınların oyunu da artık alabiliyorsa, bu parti bazı duvarlarını yıkmış, kendini geliştirmişliğinin göstergesidir, buradaki mevzuyu anlayabilmek yerine, gülmeyi iyi bilirler elbet. Şaşırmamak lazım.

Boya, posa oy vermeyin. Etkilenmek için açıp konulu videolar izleyin kardeşim, boyu 185 cm diye bir lidere oy mu verilir ya?

yok ya yok, çobanla, hurdacıyla, saçma sapanıyla benim oyum bir olamaz arkadaş, olamaz!!

siz de en az bahsettiginiz arkadas kadar sig dusuncelisiniz, mumkunse siz de ataturk ve ilkelerini agziniza alip kirletmeyin, zira hangi ilkelerle yetistiginiz ve ne derecede tarih bildiginiz son cumlenizde alenen goruluyor. ataturk bu ulke icin savasirken yaninda coban da, hurdaci da, doktor da, ogretmen de vardi, sizin gibi insanlari ayristirmadi, aksine tum bu insanlari bir araya toplayarak savundu bu vatani. oyle "benim oyum cobanla bir olamaz." derseniz, sizden daha zekisi de gelir "benim oyum, boyle sig dusuncelere sahip biriyle bir olamaz." der, cevap veremezsiniz sonra. insanlari otekilestirmeyin, gidin otede oynayin.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet