Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04 Haziran 2015, 21:01   #22
BoRaN
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Davutoğlu'na Başbakanlık Hz. Muhammed Tarafından Verildi

glu Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
AKP seçmeni dini RTEden öğrendiği için bu şarlatanların dedikleri onlar için günah olmuyor aksine sevap bile sayılabilir. Kardeşim aklı başında insanlar olduğunuzu iddia ediyorsunuz bakın dini AKP ve bu şarlatanlardan öğrenmeyin gidin Kuranın mealini okuyun. Açın okuyun bu şarlatanların cezalarının ne olacağını, yalancının, hırsızın, zalimin sonunun ne olacağını öğrenin. Sizler Kuran okumuyorsunuz ama en çok dini sömürüyü yine siz yapıyorsunuz. Kuran okuyan aklı başında bir insan şu şarlatanı sakalından tutup aşağı çeker o meydandan kovardı ama belli ki izleyenler arasında değil imanı kuvvetli olan iman sahibi olan bile yok. Bu şarlatanların ağzı yalanla dolu yalanla. Bakın en basitinden Jet Fadıl, bu adam geldi bu şarlatanın bağlı bulunduğu cemaate biat etti, sonra Caprice Gold diye bri inşaata başladı sonra ne oldu biliyor musunuz ? O Lozanı çözmüş, ABDnin kirli oyunlarını görmüş evlad-ı Osmanları dolandırdı^^ Peki bu adama veya o cemaate birisi laf edebilir mi? Tabi ki edemez çünkü dini cemaat. Din altından faiz yiyen bunlar, yalan söyleyen bunlar, alenen zina yapanlar bunlar ama hepsine kılıf uydurup yine mağdur olanlar bunlar. Şu dediği laflar belki de bu şarlatanın -eğer varsa- imanını aldı götürdü belki de. Allahtan bir adım öteye gidip "AKPye oy vermeyi Peygamberimiz emretti" dememiş gerçi bu dememişse başka bir şarlatan kendi çıkarı için kesin der ya da diyecektir çünkü para ve çıkar bunu gerektirir^^ Neyse RTE bu hafta son vurgunu yapar bir evde Kuran okur sonra onu yandaşlara posta eder, izlersiniz imanlarınız tazelenmiş olur^^ Sözün özü, şu şarlatanlara inanların İŞİD zihniyeti ile farkı yok hatta İŞİD = Bu şarlatanlar. Aynı amaçla hareket ediyorlar ayrılan tek noktaları bile yok. İŞİDde cariyelik var, kölelik var, yalan var, hırsızlık var, talan var aynıları bu şarlatanlarda da var. Allahın adaletinden zerre şüphem yok. Kuran'ı kendi siyasi emellerien alet edenler, din üzerinden türlü haltlar karıştıranlar ve hatta Tayyip üzerinden Allaha şirk koşanlar en büyük cezayı çekecekler. Yahu müslümanım diyorsunuz, herif diyor ki "Tayyip Allahın bütün vasıflarına sahip" ee niye tepki göstermiyorsunuz ? Efkan köpeği "Peygamber bile gururlandı biz gururlanmadık" diyor ee nerede tepki nerede ? Çok müslümansınız ya süper müslümansınız ya milleti kafir ilan edecek kadar müslümansınız ya nerede tepki ? Bu insanlar boşuna müslümancılık oynamıyor biliyorlar ki bu ülkede en büyük rant sağlama aracı DİN. En güzel yalan aracı DİN. En güzel beyin yıkama aracı DİN. Çok samimi müslümansanız bu şirk koşan şarlatanlara cevap vereceksiniz gayrısı olacaksa eğer sizin amacınızı da anlamış oluruz.

Hala din iman diyorsun yahu hizmet ettiği için veriyoruz anlamıyormusun kılıçdaroğluda namaz kılsın kuran okusun hacca gitsin ben yinede o partiye oy vermen Erdoğan çaldıklarıyla neler yaptı gördükde Erdoğan'dan önce çalanlar çaldıklarını ne yaptı Ergenekon davasında masum insanları içeri Attı diyorsunuzda 25 Aralık olayını başlatan cemaate neden itibar ettiniz işinize geldiği gibimi davranıyorsunuz ergenekonu da 25 Aralık da başlatan cemaat savcıları değilmi. Gerçi ben Ergenekon davsdında yakalanların hepsinin masum olduklarına inanmıyorum bak ben varya Olayların zamanlamasına çok dikkat ederim ona göre karar veririm tv lerde bu Günler'de her türlü kirli ittifakları izliyoruz bütün millet izliyor bakalım kim Hırsız kim dini kullanıyor kimler atatürkçülüğün arkasına saklanıyor kimler Atatürk'ü istismar ediyor hepsini görecez birde devamlı Erdoğan'a saldırmayın şöyle düşün benim partim neden iktidar olmuyor nerde hata yapıyor insanlar neden inanmıyor şimdi bütün dünya bu seçimi bekliyor özellikle Suriye de Esad Mısır'da sisi İsrail'de Netanyahu bunlar Erdoğan kaybederse bayram yapacak demekki doğru yoldayım
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet