Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05 Ağustos 2015, 18:02   #27
BoRaN
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Kemal Kılıçdaroğlu : YPG Terör Örgütü Değildir!

Regex Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
IŞİD senin esirlerini babasının hayrına bıraktı yani? Aa pardon, operasyonla büyük fedaimiz Hakan Fidan aldı onları değil mi? Çok pardon. Hakaret konusundaki ironine gelince bir önceki iletine bakman yeterli. Hakaret ederek olmaz diyorsun, sonra da bana hakaret edene hakaret ederim diyorsun. Senin @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]'ye yazdıkların ne olacak peki? Sığ ve kendi içinde çelişen bir düşünce yoksunluğuyla tartışmak, tarzım değil. Çok haklısın; biz Yeni Türkiye'yiz, küresel ve büyük devletiz. Hep paralellerin ve dış mihrakların oyunları bunlar yoksa bizim Dünya lideri gayet allah yolunda, IŞİD ile falan işi olmaz. Siz vatanseversiniz, biz de vatan hainiyiz. Bak kabul ettim, alıntı yapmazsan sevinirim. İyi günler.

tamam ezginin avukatısın anladık peki ezginin bana ve burdaki insanlara artı t.c cumhurbaşkanına yapaılan hakaret ne olcak peki? yukarıya çıkarsan bu konuyla alakalı yaptığım ilk yorumumu görürsün orda kimseye hakaret etmeden yaptığım yorumumu görürsün. hukuk okuyorsan adaletli olmayı öğren burda ilk hakareti yapan kişi ezgidir önce onu eleştir sonra beni eleştir. kendi zihniyetinizdeki insanları ne güzelde savunyorsunuz. erdoğanı destekleyenler yahudidir değilmi bumu saygı

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet