Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16 Eylül 2015, 09:28   #40
Ezgi
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Kemal Kılıçdaroğlu : YPG Terör Örgütü Değildir!

BeratEymen Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
o söylediğin kelimeleri tek tek tek sana iade ediyorum ben işid sempazitanı değilim senin gibi pkk sempazitanıda değilim işid bir terör örgütüdür ve müslümanlıkla alakası yok ypg de bir terör örgütüdür. rabbim senin gibi e.....lerden bizi uzak tutsun. nasıl cevab verirsen 10 misli karşılığını alırsın burda kimseye hakaret etme hakkına sahip değilsin türkiye cumhuriyeti cumhurbaşkanı mak*****da hakaret etme hakkına sahip değilsin. forum yöneticilerinin bu konuda duyarlı olmasını istiyorum eleştirebilirsiniz ama t.c cumhurbaşkanına hakaret küfür edemezsiniz. hamdolsun soyumuzda belli atalarımızda belli

Biraz girmedim hemen hakaretler dizilmiş. Ne diyeyim ki sen kendini belli etmişsin zaten yazınla. Seni Allaha havale ediyorum. Bir cumhurbaşkanı eğer kendisini o konuma getiren insanlara hakaret edebiliyorsa k bakmasında biz de ona istediğimizi söyleriz. Yenilgiyi hazmedemeyip onca yoksul evladın kanına giren bir insanı bana savunana insan bile demem ben! Beni gram tanımış olsan zaten PKK sempatizeni demezdin ki benim burda herkes ne kadar Atatürkçü olduğumu bilir
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Ne MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet