Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09 Kasım 2015, 11:20   #54
CanDostu
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (4)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: CHP, MHP ve HDP Genel Başkanları öz eleştiri yapıp istifa edecekler mi?

Aragorn Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Ben AKP li değilim kardeşim, senin burda olayları masaya yatırmana gerek yok bu ülke neyin ne olduğunu biliyor. AKP çok taviz vermiş olabilir. Ama CHP HDP'ye çalışmadı diyen adam ahmak adamdır, kör adamdır cahil adamdır.

TURANCILIĞA OYUN DEMEYE SENİN ÇAPIN YETMEZ. Dönme olanlarda CHP diyip ATATÜRK diyim pkknın siyasi koluna oy verende sizlersiniz.

Hazır az laf yemişken konuyu kapat. Yani ben yerinde olsam öyle yapardım.

Burda kimse kimsenin siyasi değerlerine laf söylemiyor, sen kim oluyorsunda turancılığa oyun diyorsun hadsiz?

Bu konu hakkındaki son yorumumdur. Bundan sonraki görüşlerini özelden bana bildirebilirsin.

Yazdığım yazıyı iyi okusan böyle hödükleme atlamazsın. Hadsiz diyerek hadsizlik yapmazsın. Şimdi yukarı çık ve yazdıklarımı tekrar oku. Akpnin turancılık ve osmanlı ocakları adına yaptığı adımların oyun olduğunu ve sizlerinde bu oyuna gelip oyuna ayak uydurduğunuzu söyledim. Karşılık olarak yazdığın yazıyla ne kadar haklı olduğum bir kez daha gözler önüne serildi.

Pkknın siyasi kolu dediğin partiyi ortaya çıkartan belli, burada hemfikiriz. Pkkya giden oylara gelince tarihi bilgin zayıf olduğu kadar matematiğinde zayıf. Çünkü chpden pkkya oy gitmemiştir. Çok az bir oy kaybı geçtiği görülüyor o da yanıltıcı bir şey. Çünkü zaman zaman aşırı solcu kesim bazen chpye bazen tkpye oy veriyor. Seçim atmosferine bağlı olarak. Chpnin kendi seçmeni asla oyunu vermez. Bazı kesim vermek istese de vermez. Bu senin kapasiteni aşan bir şey bunun detayına girmeyeceğim. Yani hdpnin barajı aşmasını sağlayan akpden giden oylardır. Aç seçim sonuçlarını haritanın sağ tarafına bak görürsün. Hdpnin aldığı doğu oylarını önceden chp mi alıyordu akp mi?

Yorumlarımda ben kimseyi direk olarak aşağılamam. Ama birileri bana aklınca laf ebeliği yaparak hakaretvari konuşursa ki, senin yaptığın gibi... Eh o zaman bu yazımda gördüğün gibi kaşlarını iki büklüm yaptırırım.

Bana laf yedirdiğini zannettiğin yorumuna iki ciltlik akademik tez veririm eline. Neden? Çünkü bu konularda sıfır olduğunu, turancılığı siyasi değer olarak görmenden anlaşılıyor.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet