Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28 Şubat 2016, 23:33   #22
glu
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Servis şoförü, engelli kıza tecavüzden gözaltına alındı

Ya lütfen bu kadar sığ bu kadar klişe olmayalım. Madem tartışacağız, ortalama bir yandaş facebook sayfası tartışmalarından farklı olsun.

Alıntı:
Kokuşmuş , insanlıktan uzak, batının tek dişi kalmış argümanlarıyla yürürlükte olan anayasamıza bağlayın.

esekherif, kusura bakma ama şu inanılmaz bir klişe ya hadi kabul edelim bu yargın doğru, batı tü kaka nereye yöneleceğiz ? İslam medeniyetne yönelelim, orası ne alemde görüyoruz, kedi köpek gibiler aynı ortamda birbirlerini patlatmadan 1 gün geçiremiyorlar. DIş güç falan hikaye Araplar hep böyleydi. Karaktersiz ve bok gibi bir millet. Hadi diyelim Türk kültür sahasına yönelelim, Adamlar bizi kabul etmiyorlar. Hem siyasi sebeplerden dolayı hem de senin kültürünün Türk kültürüyle alakası olmamasından dolayı. Bugün emin ol Türkiyede vatandaşların kültür ve yaşantısı tipik bir Arap ülkesi vatandaşından farklı değil. İster kabul et ister etme bunu bir nebze olsun dengede tutan batının okuyan gençleridir. Bu temelsiz batı düşmanlığını kenara bırakalım, bak ben batı yalayıcısı olalım demiyorum. Peygamberimiz ilim Çİnde bile olsa gidin alın demiyor mu? İlim bugün batıda. O sebeple batının bu yönünü kullanmamız gerek. Yoksa TV günah mı değil mi? tartışmasından öteye gidemeyiz ya da ülkemizin bir numaralı problemlerinden biri olan sakız orucu bozar mı bozmaz mı ? noktasında takılıp kalırız. BU yorumu Suriye bağlantılı yaptığını düşünüyorum ve emin ol Türkiye 3 kuruş çıkarı olmasaydı asla ama asla 1 tane bile Suriyeli almazdı. RTE'nin Suriye doğrultusunda destek toplamak ve biz mazlumun yanındayız imajından dolayı alındı bu kadar insan ve ben destek vermesem de benim paramla veya benim gibi razı olmayan birçok insanın parasıyla sırtımıza yük olarak besleniyorlar.

Alıntı:
yukarıda söyleydiğiniz abuk subuk rejim tehlikeye girer. Yasama yürütme yargı ayrı saçmalığı işte

Diyeceğim tek şey, Bknz: Ortadoğu

Son olarak, zaten büyük bir bok çukurunda değil miyiz adı Türkiye olan ? ^^

Link: [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet