Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10 Mart 2016, 19:00   #1
Kaf_Dağı
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Vesveselerden kurtulamıyorum lütfen yardım edin.

Vesveselerden kurtulamıyorum lütfen yardım edin.
Dini obsesyon hastasıyım.allaha kutsal şeylere sürekli küfür sözleri ediyorum bazen öfkeli anlarımda kötü sözler geliyor tepki göstermiyorum o an o sözleri kalbim kabul ediyor gibi hissediyorum tasdikliyor gibi hissediyorum öfkeli anlarımda küfür ettiysem allahı dogru düzgün düsünmek istemiyorum umursamıyorum bu seferde osözleri alllaha yakıstırmıs uygun görmüsüm gibime geliyor.Sinirli öfkeli anlarımda kabul etmiş gibi oluyor kalbim o kötü sözleri.Vesveselere kötü sözlere tepki göstermeynce umursamaynca kalbim kabul etmiş aklım kabul etmiş tasdik etmiş gibi oluyor.Eskiden kalbim bir reaksiyon gösterirdi simdi pek göstermiyor eskiden kötü söz ettigimde hemen tövbeler diler allahı düzgün düsünmek isterdim simdi hiç birini yapmak istemiyorum bu o sözleri kabul etmişim anlamınamı geliyor kendi sözlerim gerçek düsüncem gibi aynı bende iş bitmişmi .ozelliklede ofkeli sinirli isyan anlarımda kötü söz etmişssem allaha sebebli yada ssebebsiz kendi gerçek düsünceelerim gibi geliyor öfkeli oldugum için o sözleri kovamıyor allahıda güzel düsünemiyorum öfkeli oldugum için küfürlü kötü söz ederek düsünüyorum.nasıl kurtulablirim durumum nedir lütfen yardım edin

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet