Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14 Mart 2016, 00:28   #16
Rüzgar
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Ankara'da patlama

1) Devlet hatalari.
Yillardir siyaset ile ilgili konusmamaya ozen gosterdim bir sonuca varamayacagimi bildigim icin elbette Turkiye'nin baskentinde yani merkezinde bomba patlatilmasi heleki 2 hafta arayla olmasi Devlet'in zaafiyet gosterdiginin isaretidir bu tartisilamaz... Asil gulunc olan, her seyi biliyoruz orada bomba patlatilacagini, birkac hadsizin Ulke'ye giris yapip eylem yapacagini da biliyoruz ve bunu raporluyoruz ah be kardesim, madem onlem almayacaksin madem sadece bilmek ve bilgilendirmekle yetineceksin o zaman rapor alma! kimseyi de uyarma.. Uyarma ki, ''ben bilmiyordum'' demek icin yuzunuz olsun iste benim anlamadigim olay budur.

2) Millet hatalari)
Sonuc itirabiriyle olumlere alistirildik, ahlara eyvahlara yandim Âllah'lara tabii tutulduk, peki hepsi Devlet'in sucu mu? hayir, degil.
Devlet'i suclarken 2 kez oturup dusunun bu Devlet, bu millet sadece PKK, ıSİD ile savasmiyor icimiz ve disimiz o kadar sarilmis ki, kiskac daraldigi an patlama meydana geliyor.
İsrail'inden tutun, ABD'sine kadar herkes ama herkes bize dusman, hicbir Ulke'nin Basbakan'i, Cumhurbaskan'i yoktur ki Ulkesini yabanci ellere teslim etsin, etmez niye etsin kardesim? bu Ulke'yi hepimizin dedesi, ninesi korudu hepsinin kani var bu topraklarda, cografyada..
Birilerimiz, belki de binlerimiz gidecek birileri uzulecek birileri sevinecek ama bu Ulke asla hainlerin ellerine teslim edilmeyecektir.
Olenlere Âllah'tan rahmet, yakinlarina bas sagligi diliyorum. Unutulmamalidir ki, biz Turk milleti vicdanli insanlariz, neyin oyun neyin gercek oldugunu kavrayabilecek zekaya sahibiz her firsatta her olayda Devlet'i sorumlu tutmaktan artik vazgecmeli, kararlilikla arkasinda durmaliyiz. Sayet durmaz isek, iste o zaman parcalanacagiz.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet