Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14 Mart 2016, 00:55   #17
CoCoRiCo
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Ankara'da patlama

evet..
birşey yazmayacaktım ama yorumları okuyunca dayanamadım..
biraz uzun olacak.. ama öyle yerleştirme işleri zaten uzun olur..

iki kişinin nette atışınca klavyeden atom bombası bile atabilirim cesareti vardırya.. bakıyorum herkesde bi ede bi seda masallah.. acaip kaslıyız.. ezer keseri biçer döveriz..

kimi hükümeti suçlar kimi hazı yeri gelmiş hem yasadıgı cografyadan hemde inandıgı ideolıjidendir yerleştirdikçe yereştirmiş takiyyenin everesti bulunmuş..hepimiz heroyuz.. (kahramanı yani)

bilende konuşmuş bilmeyende.. simdi tarih dersi vericek olsam osmanlıcılar,kemelistler,fasistler solcular dalar da dalarlar.. zaten bi dalarızki bogulana kadar böyleyiz yani..

evet..

girmeyeyim dedim ama gireyim.. gireyim.. size biraz cografya biraz 4. nesil savas birazda siyasal ders vereyim. lazım lazım..

6 asırlık devletimizin çöküşünden bahsederek balayayım; şimdi tarihi böyle son dönem yazarlarının eskiyi sevmeyen kitaplarından örenenler gocunmasın...

neyse.. çöken( çökertilen) osmanlı sanayi devriminde birbirini yiyen avrupa
ne b.k yiyecegini bilemeyen milletiyle gelecegin kaynaklarına söylece bi hucum eder.. dev bir medeniyet hasılı kelam çöker.. sonra..

harialar cizilir bazı ülkelere liderler atanır, suudlar, esedler filanlar.. bizde kurtuluruz daha merme atmadan giden devletlerin ipotek ettigi kaynaklarımız karsısında kutlarız persah persah sokak sokak zaferimizi.. sonra.. zaman gelir..

planlar değişir sömürü değişir.. artık yerin altı tamamdır ama üstününde sömürülmesi gerekirki. zaten afika gibi ülkelerde elmasın üstünte yasatıp okla tasla savastırdıkları artık onları kesmez.. hulasa..

simdi harita cizip lider verdikleri devletlerin adamları artık diktatördür.. simdi onları yıkmak halk uyansın ayagına kendi askerleri de halklarıda ölmeden bol kanlı cok katılımlı cok canlı savaslar yapılır..
hem böyle zamanlarda önce müzeler tarih kurumları ve devlet daireleri vurulur ki ileri hafıza bastan yok olur.. gecmişimizde örnegi vardır.. arşivlerin trenlerle gitmesi gibi.. ırakın ilk vurulan yerlerinden birinin kadastro binası olması gibi..

eh amma uzattım degilmi.. gelecegim de sadede biraz hafızamızı birazda aklımızı bulalım dedim..

heh simdi öfkelenir ya herkes lan bu kesin hükümet yanlısı filan.. hem olsam ne olmasam ne..

bakalım biz dersimize.. bunlar basımıza neden geliyor.. koy basını ellerinin arasına düşün.. işte şimdi hatırlarsan ütteki yazılanı.. anlayacaksın basına geleni..

sen almanın carkına comak sok, sen ingilizin carkına somak sok.. sen düzenin carkına comak sok... ozaman bunlar normal..

bakınca kimse yapanı suclamıyor yaptıranı suclamıyor da; yok efendim o öyle izin vermiş bu böyle demiş su sunu yapmıs bu bunu yapmış, sagcılar solcular, teistler ateistler cumbür cemaat herkes prof masallah..

oturdugumuz yerden pek bi güzel martavallar o kuruz yazarız.. sonra aman ya yarın pazartesi işimiz var gücümüz var der yatarız...

kimin neyine dokundu isem bilerek yaptım.. bilincli yaptım.. haberiniz ola.. olaki uyanın. ki birlik olmayı ögrenmezsek birbirimizi yersek daha cok sey görürüz.. birbirimizi anlayalım saygılı olalım.

Milletimiz, Devletimiz, Başımız sağolsun..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet