Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24 Temmuz 2018, 15:05   #10
RisK
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Ofsbilisim Hosting Firmasının Müşteri Memnuniyeti.

RisK4848 Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Not : Hosting Firması Sadece Parayı Alana Kadar Ticaret Yapmaktadır ve Siteyi kendi Teması ile almışım
hala bizim lisanslı temamız diyorsunuz ilk önce sitenin ilk sahibi @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ile görüsürsünüz Ayrıca FTP Ve Cpanel Girislerini Kapadığınızıda Gördük onlarla ilgili gerekli olanlarıda atarım Saldırıyı Nasıl eNGELLERİz Diye Bir Gelisme Yok Vasıfsız Bir Firmasınız Konu İle Alakalı Hosting Firmasının Gereklü üyeliklerinin ceza almalarını Talep Ediyorum Saygılar.

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:41 -->-> Daha önceki mesaj 13:32 --

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] iyice bakarsınız.

fLayer Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Site size ait degil siz şuanda maşalık yapıyorsunuz hani birileri demişya tema ve site için konuşacak olan varsa gelsin konuşsun sen git sahibin konuyu okuyor saten sahibin konuşsun.
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:28 -->-> Daha önceki mesaj 14:25 --

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ve siz sanırım konuyu okumadan yorumluyorsunuz Sitenin yedegi verildi Pazartsi günü geri odemesi yapıldı odeme ypaıldıktan ve siteninyedegi alındıktan sonra Site suspendlendi.

Daha nasıl kanıt sunalım adamların amacı direk karalama yapmak.

Daha fazla kanıt istiyen varsa suspendi kaldırıp ip üzerinden gosterelim.

Dinime Küfreden Müslüman Olsa Siteyi İLK Aldığımda Hosting Saterken Neden TEMA Bizim lisanslı ürünümüz demediniz işi çamura dökmekse ilk yazışmaları da atayım ben Sizin işiniz Dolandırıcılıktan başka bisey değil Sitenin Yedeklerini Almak İstesem @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Dan ftp Wordpress bilgilerini de almıstım onlarıda atayım da NASIL BİR Karaketrsiz olduğunuz Ortaya Çıksn

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:00 -->-> Daha önceki mesaj 14:52 --

Elimdeki Domainler Size Attığım [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Ve Hosting Alırken Yazışmada Hiç bir Sekilde TEma Lisansı bizimdir Denmiyor

Link : [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:05 -->-> Daha önceki mesaj 15:00 --

RisK4848 Nickli Üyeden Alıntı
Dinime Küfreden Müslüman Olsa Siteyi İLK Aldığımda Hosting Saterken Neden TEMA Bizim lisanslı ürünümüz demediniz işi çamura dökmekse ilk yazışmaları da atayım ben Sizin işiniz Dolandırıcılıktan başka bisey değil Sitenin Yedeklerini Almak İstesem @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Dan ftp Wordpress bilgilerini de almıstım onlarıda atayım da NASIL BİR Karaketrsiz olduğunuz Ortaya Çıksn

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:00 -->-> Daha önceki mesaj 14:52 --

Elimdeki Domainler Size Attığım [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Ve Hosting Alırken Yazışmada Hiç bir Sekilde TEma Lisansı bizimdir Denmiyor

Link : [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Biz burda para iadesinin yapılmamasında veya yedeğin verilmesinde değiliz. Yedeği zorla verdiğiniz şifreleri değiştirdiğinizde ortada, parayı iade yaptığınız da ortada bizim sorunumuz şu biz bu siteyi parayla satın aldık bakın firma sahibisiniz satışın domain veya site üzerinden yapılması yedeğin verilip verilmemesi ile alakalıdır. Ben site olarak satın aldım ve sis suspend attınız siteye geldim size neden suspendli diye sorduğumda DJRomeO öd
Bende size sitenin tarafımca satın alındığını maduriyetimin olmaması için açılması gerektiğini ilettim sizde bana reseller paketi sattınız.
Bunun üzerine ödemenizi yaptım reseller paketini aktif ettiniz sitem açıldı.
Sitem açıldıktan sonra sürekli kapalı olmasını size belirttim saldırıdan olduğunu belirttiniz ve bende iade istedim buraya kadar anormal birşey varmı? yok.
Burda maduriyet benim madem tema çalıntıydı DJRomeO'nun kullanmasına nasıl izin verdiniz sizin makinenizdeydi. Kapatabilirdiniz madem çalıntıydı ödeme yaparken neden hocam temanızın lisans ödemesi var demedinizde ben yedeklerimi istediğimde benden para istediniz

Ayrıca @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Senin Sahibin Tasmanı Tutan OfsBilisim Sahibi Gelsin Sen Değil

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet