Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25 Temmuz 2018, 22:01   #22
fLayer
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (1)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Ofsbilisim Hosting Firmasının Müşteri Memnuniyeti.

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Konu sahibi konuyu kapattırmak istiyor Yonetim israrla konuyu aktif ediyor Konuyla alakası olmayan insanlar saçma sapan konuya yorum yapıyor.
1- Site Sahibi iadesini istedigin Bizler iadesini yaptık!

2- Cpanele giremiyorum dedi şifre degiştirdik Verik kendisine

3- Site sahibi yedegini çektikten sonra ben alacagımı aldım dediginde cevabını vermiş oldu.

Şimdi burdaki kendini bilmez bazı kişiler için oturup burayımı takip edelim yoksa işimizemi bakalım. Yonetim neyinn kararını verecek acaba? Parası verilmiş site yedegi verilmiş bir kişi için neyi düşnüp konuyu açık bırakıp insanlara cevap hakkı tanıyorsunuz @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Konuyu neden bu kadar uzatılmasına izin veriyorsunuz.

O sitenin eski sahibinde oldugu surece 1 defa Saldırı almadı Ne zaman risk siteyi ben aldım dedi yedegini verdik o gunden sonra saldırı gelmeye başladı artık gerisinide sizler düşünün.

Bu arada boş konuşan emre bizim şuanda 3 farklı veri merkezinde 3 farklı web Makinemiz var Bilmeden oyle bir yerlerinden sallama işine bak. Bizim yaptıgımız yatırımları bilen biliyor bilmiyenlerde boş boş konuşuyor.

Parayı Hayatınızın Her karesinde bulabilirsiniz ama Dostu Her zaman bulamazsınız.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet