Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20 Ekim 2018, 02:07   #296
No_FeaR
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Unutamadığınız Ve Günümüzde Kapalı Olan Sunucu Varmı? Keşke Tekrar Açılsa Dediğiniz..

Merhabalar,
Bende 2003 Yılında kendimizce kız tavlarız amacıyla 2003 yılında cehre.net'e girmiştim, Belki uzun olacak ama anılarım canlandı anlatmak isterim.

Dediğim gibi yıl 2003'tü, o zamanlar Cehre alanadı Sezar nickli bi arkadaşa ait, tabi ben bilmiyorum teakwondo sitesinden giriş yapıyorum sunucuya. Derken kanalda takıla takıla voice falan alıyorum bi övünmeler bi havalar derken halfop oldum derken havam gittikçe büyüyorum. Admin oldum yada böyle şeyler sanıyorum.
Komut bilgim tabi ki 0 Webin kendi üzerinde olan programlamadan yapıyorum kick işlerini derken bi kanalda aop oldum fazla uzatmadan kendimi şuanda ki düzeyse söylemek gerekirse Network admin sanıyorum.. ;d
Tabi günler geldi geçti kanaldakilerle iyice kaynaştım falan derken Sop oldum vs.vs..
Help sınavını duydum, Ha bu arada o zamanlar PC'im yok hep internet kafeden gidiyorum hemde abartmadan hergün hergün, Dediğim gibi help sınavı varmış işte global mesaj geldi bende gittim Help kanalına tabi pat diye komut sordular yok falan filan bilmiyorum derken Eğitim kanalına gittim. Baktım ettim az buçuk öğrendim o zamanlar Helper Yunus vardı HelpSop idi, o yardım ederim ben sana dedi. Derken sınava girdim ilk olarak Halfop oldum derken derken, Aop Sop derken iyi bi yetkiye yükseldim, orda. Komut bilgim de iyi düzeye geldi komut bilgim %60, Yaklaşık 6 yıl takıldım orda.
IRCop falan oldum Dj'lik yapardım. (;
Nick'im genel olarak Sunucu da duyulmuştu, Derken bi gün Network adminin birisi ile haklı olmama rağmen tartıştım ve Zline atıldı.
Tabi İlk Zline olduğu içinde bilmiyorum IP'e atıldığını falan filan..
Hırs yaptım, kendime komut bilgisi ile sunucu açtım, Hata yapa yapa öğrendim inanın herşeyi. Sonra burayı buldum (IRCForumlari.Net) ve ufakta olsa yardımcı olmaya çalıştım veya oldum, Sağlık olsun..
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Benim de IRCd hayat serüvenimde böyleydi işte..
Tabi havamız o zamanlardı şimdi öyle bişey yok, olmadı da bize yakışmaz..
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Tekrardan Sevgiler bizlerden olsun...

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet