Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31 Ekim 2018, 02:52   #16
Ares
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: IF-Kral Çıplak 27. Hafta Konuğu * Ares

Exilium Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Baban senden yakışıklı, sana karizmatik diyen kadın erkekten anlamıyordur. Hemen havalara girme şimdi sana ne sorayım ki ben herşeyi biliyoruz.
Aile bağlarının çok iyi olduğunu biliyorum bu çok iyi, dostluğa önem veren birisin. Birde şu alkol içerken fotoğraf atıyorsun ya oradaki özlü sözler bayılıyorum. Atakan ile seni bekliyoruz kardeşim. Genç kızların yedek sevgilisi Ares seviliyorsun.
Şimdi sözü @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] kardeşime bırakıyorum.

Kanka ben yorum yapmiyorum buna, kadinlar erkekten anliyorlar ki senelerdir beni tercih ediyorlar eheh. Adanaya da umarim en kisa zamanda gelirim su meshur Bogma dan iceriz.

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:52 -->-> Daha önceki mesaj 02:48 --

w00t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
1998'lerden bugünlere kadar genç kızların sevgilisi oldun. Playboy oldun. Bundan sonra koltuğu artık kime devrediceksin?

Hala birinin cikmamasina sasiriyorum aslinda, bu alemde benim devrim coktan gecti. Gunun birinde yine Ares nickli birisi cikip gelecek ve ortaligi kavuracaktir kardesim eheh.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet