Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14 Kasım 2018, 05:08   #1
vioLeta
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Doğum Günün Kutlu Olsun * neXus

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

- Bugün günlerden @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] !

- Canım Maviş'im .. Seni tanıyalı uzun uzun yıllar oldu.
Böyle bir irc ortamında iyi ki tanıdım nadir ve ilk insanlardansın. Sanalda nasılsan reel de de öylesin. İyi ki tanıdım ..

- Beni bazen kırsanda, üzsende, mutlu da etsen sen benim kimseyi yerine koymadığım\koyamadığım canımsın. Bundan önceki doğum gününde olduğu gibi bugünde yanındayım.

- Senin beni zaman zaman üzdüğün gibi bende bazen üzmüş olabilirim, ama hepsi sevgimden valla
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Ne olursa olsun dün, bugün yanımda olduğun gibi nice yarınlarda da yanımda kimse kalmasa bile senin olacağını biliyorum.

~ Sen her şeysin hayatımda; bazen iyi bir Dost, bazen sırdaş, bazen sığınacak tek limanım, bazen sinirli Hocam, ama hep en çok sevdiğim.

| Sen iyi ki doğdun, iyi ki ben seni tanıdım.
Doğum günün kutlu olsun. |

Yeni yaşın en az kalbindeki güzellik kadar güzel olsun. Birlikte nice nice beraber musmutlu senelere canım benim.

> İyi ki varsın Halit <

İkimiz yan yana ilerliyorduk
O gece ilk defa konuştum sizle
Birbirimize çok sualler sorduk
Asıl tanışırken gözlerimizle

Sizde sır dolu bir güzellik vardı
İri gözleriniz ta ruhu sarardı
Kalbimde yer tutan her şey karardı
Bende bıraktığınız çok derin izle.

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet