Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22 Kasım 2018, 10:55   #55
Sır
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Röportaj : stonecypher (Oguzhan)

Chat.com.tr cıddı aanlamda arkadaslıklarımız cok kuvvetlıydı barız ve net ve muthıs bır ortam sıteydı o zamanda radyo founderı sorumlusu olarak muthıs bır arkadas ortamı vardı dıye bılırım .. sagladı saglamdık

Ben Yine altını ustunu cıze cıze belırtıyorum @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]kan osman abi cok baska adamdır .
dıger o ortamda bu ortam ıcerısınde bulunan eskı dostlarda yıne oyle @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] senı gorugume sevındım

chat com tr bam baska bır ortam barındırıyordu dostluk samımıyet .. suan su sanıye or tam toplandın hıc dusunmem ( : aklıma yer edınmıs en saglam yerdı .. ve o ortamda tanıdıgımız dostlarımızda cok ayrıydı.. yuregıden glen paylasımın ıcın tskler @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

sımdı net ortamıdna egoları bılmem nelerı tavan yapmıs ınsanları karsımıza ala bılıyoruz acı yanıda bu .. ama ben o zamankı tanıdıgım arkadaslardayım saygılar ..

En fazLa "beş" metre kumaş götürebileceksin Kapatacaksın "dört" açsanda gözünü..
Bu dünya "
üç" günLük dünya , AzraiLin yanında "iki" kat oLup yaLvarsanda nafiLe
ELbet "
bir" gün öLeceksin İşte o gün herşey "sıfır"dan başLayacak..!

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet