Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16 Aralık 2018, 17:40   #11
Run
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: 15 Aralık Röportaj Öncesi ; Söyleşi & Ön bilgi

neXus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bahsettiğiniz konuyu ben daha önce şahsım adına düşündüm, ancak röportajı yapılacak olan her kişiyi ayrı ayrı düşünmek, hiçbirisini diğerinden daha eksik veya üstün tutmamak adına bu uygulamayı yani soru toplama düşüncesini sağlıksız gördüm.
Nedeni ise örneğin AlwayGooD bu foruma 8 senedir girmeyen birisi, yeniler belki tanımayabilir, tanıyanlar illaki soru yöneltebilirdi, ancak burada sürekli aktif olan birisi ilede ilerleyen günlerde röportaj yaptığımızda, sürekli gündemde ve çevresi olan kişilerin burada konu başlığı altına "bana soru sorun" diye yönlendirme yapmayacağının garantisi varmı ? yok elbette.
En basitinden yılın enleri anketinde & oylamasında görüldü örneği. Bu tarz olayların yaşanmaması için, X kişisine az soru Y kişisine çok soru toplanma olayının önüne geçilmesi adına bu uygulamayı sağlıksız buldum.

Röportaj yapacağımız her kişiye standart hazırladığımız sorular ve kişinin geçmişi & yaptıkları sorulacak.

Video full hd 60fps olarak kayıt altına alındı. Toplamda 35gb veriden oluşuyor.
Tamamını düzenledim, editleyip kesip biçtim. Şuan renderleme aşamasına alındı.
Toplamda 1 saat 7 dakika 12 saniyelik bir röportaj videosu ortaya çıktı.
36 saat içerisinde yayınlanacağını umut diyorum.
Destekleyen bizimle olan her dostumuza teşekkürler.

Açıklama için teşekkürler, söylediklerin de haklılık payı çok fazla, forum enleri komik bir durum açıkçası, röportaj lar gayet keyifli.

‘R.Hamzatov’

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet