Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25 Aralık 2018, 01:47   #3
vioLeta
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: BİLDİĞİNİZ EN İYİ YAYINCI KİM ?

Merhaba Samet 'cim. Güzel arkadaşım.

Öncelikle güzel düşünmüşsün. Sunucu gezmeye gerek yok, bu işin içinde olan herkes takip ediyor zaten. Yayıncıları. Günümüzdeki internet platformunda yer alan Radyolar genellikle irc bağlantılı.

Yayıncı profesyonelliği ise biraz da irc nin büyüklüğü ile ilgili diye düşünüyorum. Profesyonel yayıncılar daha büyük yerlerde, fazla dinleyici ile buluşmak istiyor. Benim gözlemlerim bu doğrultuda. Aslında bulundurulan platform genişletilirse yayıncı deneyim ve tecrübesine de artı sağlayacaktır.

Denk geldikçe her yerde yayıncıları dinliyorum, bu seçimi yaparken benim göz önünde tuttuğum en önemli husus; yayınının enerjisi.

Bay Yayıncılardan, tüm samimiyetimle @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] (TRSohbet - RenkFM) seni radyo alanında tek geçerim. Yayın esnasındaki ses tonun, dinleyici ile olan uyumun ve bunlara eşlik eden parçaların muazzam. Başarılarının devamını dilerim.

Bayan yayıncılarda ise, hangi platformda olduğunu anımsamıyorum lakin 3 saat boyunca sıkılmadan dinlediğim aSk nicki kişidir. Gerçekten harika bir enerjisi ve yayını vardı

-

Radyo ayrıcalık ve ilgi isteyen bir uğraş. Güzel yayıncılara göstereceğin yardım ve destek de takdir edilir Samet. Sana yakışan da budur.

Mikrofon kimdeyse Müziğin kalbi ondadır

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet