Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03 Nisan 2019, 12:05   #10
yaSmin
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
İmamoğlu'ndan Havuz Medyasını Rahatlatan Açıklama: ''O kadar oyu biraz da sizin sayenizde aldım, görevinize devam etmeni

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Kesinleşmemiş sonuçlara göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı yarışını halen önde götüren Millet İttifakı adayı Ekrem İmamoğlu, Ankara ziyaretinde akşam da havuz medyasının temsilcileriyle bir araya geldi...

ATV, A Haber, Sabah, Akşam, Yenişafak, Hürriyet ve CNN Türk'ün Ankara temsilcileriyle bir araya gelen İmamoğlu, seçim sürecinde izledikleri yayın çizgisiyle kendisini İBB Başkanılığına taşıma noktasında kayda değer bir çaba gösteren tüm basın mensuplarına teşekkür etti. Muhalifler tarafından zaten takip edilmeyen basın organlarının özellikle iktidara yakın ancak kararsız seçmenin hem Ekrem İmamoğlu adını sık sık duymasını sağlayarak, hem de "Bu ne dediğini bilmeyen, benim esas dertlerimle hiç alakası olmayan, her haltı komlo teorisiyle açıklayan, zerre güven telkin etmeyen, sevimsiz, saldırgan ve çirkef tiplerle aynı safta durmak ne kadar doğru?" şeklinde düşünmeye teşvik ederek önemli bir hizmeti yerine getirdiğini belirten İmamoğlu, seçim sonrasında da bu hizmetin kesintisiz bir şekide sürmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

"Maaşlarınızdan eksik kalanı tamamlayabiliriz"

"Ekmeğimiz elden gidiyor" korkusuyla koparttıkları yaygara ve sık sık yaptıkları asılsız haberlerle rutin ve basit bir seçim sonucuna itiraz sürecini provoke ederek sokakları karıştırmaya çalışan ve bu yüzden AK Parti yönetiminden bile fırça yemeyi başaran başta yandaş basın olmak üzere tüm trolleri kutlayan İmamoğlu, "İçinizden bir arkadaş da bugün seçimlerin yenilenmesi gerektiğini söylemiş, özellikle ona buradan teşekkür etmek istiyorum. Sayenizde şu halde seçim yenilense bir 100.000 oy daha almam garanti" diyerek şöyle devam etti:

"Anladığım kadarıyla bu kadar yaygara biraz da ekmeğinizden olmamak için. E tabii o da anlaşılır bir durum. İçinizde direkt İBB'den maaş alanlar, İBB'nin para aktardığı vakıflardan beslenenler var. Bunun dışında yenilginin faturası kendilerine kesilecek diye korkanlar var. Bu noktada bir endişe olmasın lütfen. Görevinize devam etmeniz hususunda mümkün olan gayreti şahsen göstereceğimi bilmenizi isterim. AK Parti'deki arkadaşlarımızla bu konuyu bizzat konuşacağım. Gerekiyorsa biz de CHP teşkilatı olarak kendi aramızda para toplayıp maaşlarınızdan eksik kalan kısmını tamamlama noktasında destek verebiliriz. Yeter ki siz ne yapıyorsanız aynen devam edin. İnşallah 2024 seçimlerine de sizlerle birlikte girmeyi ben şahsen çok istiyorum..."
Zaytung
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet