Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07 Nisan 2019, 19:12   #64
Ares
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Röportaj : Ares

Alıntı:
Öncelikle bu röportajı okumak şimdi nasip oldu, verimli bir söyleşi olmuş. @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] sevdiğimiz karakterist yapısı tamamen oturmuş bir dostumuz. Hayatında başarılar dilerim, emeğinize sağlık.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Sagol kardesim, seninle beraber calismak da benim icin bir keyif.

Alıntı:
Güzel bir röportaj olmuş.@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] yüreğine sağlık,başarılar dilerim.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] seni her zaman taktir etmisimdir, basarilar dilerim.

Alıntı:
Bu yaz tatili beleşe getirdiğimi düşünüyorum @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Keyifli bir röpörtaj olmuş.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Her zaman beklerim kardesim, gelecek ay nasipse oralardayim.

Alıntı:
Öncelikle bu röportajı gerçekleştiren herkese teşekkürler. yıllarca bu işe gönül vermiş kişiliğinle gönülleri kazanmış güzel insanları hala bu platformlarda görmek çok güzel.. Allah herşeyi gönlüne göre versin kardeşim.. Keyifle okuduğum bir röportaj olmuş Sevgiler ,Saygılar..

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] cok uzun bir aradan sonra seni gordugume sevindim kardesim. Hersey gonlunce olsun.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet