Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15 Nisan 2019, 00:59   #23
Wizard
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: İstanbul Büyükşehir Belediyesi ne olacak?

Star Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Bence bu seçimin galibi hiç tasvip etmesemde pkknın siyasi ayağı hdp olmuştur. Burada asıl sorgulanması gereken konu hdp hangi ihalelerin, hangi işletmelerin, hangi müdürlüklerin karşılığında Ekrem İmamoğlu'nu ve bir çok büyükşehirde chpyi destekledi? İstanbul ve hdpnin desteği ile kazanılan büyükşehir belediyelerinden dağda ki ve şehirde ki teröristlere maddi olanak sağlanıp polislerimizin ve askerlerimizin şehit olması hangimizin içine sinicek bi durum?

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:56 -->-> Daha önceki mesaj 00:50 --

Ayrıca Dün oynanan BEŞİKTAŞ-başakşehir ve bugün oynanan fenerbahçe-galatasaray maçına şu kaotik ortamı göz ardı edip gitmesini çok masumane bulmuyorum. Tribünler provokasyona çok müsait topluluklardır. Tribünlerin bu olayların içerisine sokulma çabasını anlamıyorum.

Kendinle çelişme bence, dağdan teröristleri davul zurna ile indiren kimdi ? Çözüm süreci idi o dimi he tamam, bak sayfanın 1. Kısmına orada bi resim paylaştım , onun içinde bir yorum alayım . Doğuda illeri AKP kazandı , oradaki seçmen de Kürt , CHP ye verince mi terör oluyor ? Tarafsız konuş bence çok belli oluyor ;d

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet