Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24 Mayıs 2019, 10:12   #1
Beatrice
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Başucunda Telefonla Uyuyanlar Bu Haber Sizi İlgilendiriyor

Birçoğumuz gece yatarken cep telefonumuzu başucumuza koyarız. Bu hareketin bir kez daha ne kadar tehlikeli olduğu Ankara'da yaşanan olayla ispatlandı... Çok ünlü bir markaya ait olan cep telefonu gece 03.00 sıralarında patladı!..
Ankara’da bir çiftin başucuna koydukları cep telefonu patladı. Patlayan cep telefonu karyola başlığını ve yatağı yakarken, çift, telefonu üzerine su dökerek söndürebildi. Bu korkunç olay, geçtiğimiz Pazar günü saat 03.00 sıralarında Ankara Eryaman'da meydana geldi. Nurcan ve Berk Gündüzpolat çifti, başucuna koydukları cep telefonunun patlaması ile neye uğradığını şaşırdı. Saniyeler içinde alev alan telefon, hem yatak başlığını hem karyola yatağını yaktı. Odayı yoğun duman kaplayınca çift paniğe kapıldı. Cep telefonu patlayan Berk Gündüzpolat, yaşadığı şoku üzerinden atınca yanan telefonu balkona attı. Gündüzpolat, yanmaya devam eden telefonu üzerine su dökerek söndürdü. Nurcan Gündüzpolat'ın olay sırasında uykuda olmaması büyük bir faciayı önledi. Durumu ünlü markanın Kızılay şubesiyle paylaşan genç çift, aldıkları cevapla bir kez daha şok geçirdi.

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Olay sonrası psikolojisinin bozulduğunu ifade eden Nurcan Gündüzpolat, şu ifadeleri kullandı:

Böyle bir olayla karşılaştık ve herkes bilinçlensin diye paylaşmak istedik. Sahura kalkacaktık, eşim uyuyordu. Ben uyanıktım, saat 3 civarıydı. O sırada eşimin başucunda olan telefondan bir ses geldi. Ne olduğunu ilk önce anlayamadım. Yavaşça başlayıp devam etti, düdüklü tencereden gelen bir ses gibiydi. Çok korktum, eşimi uyandırdım. Uyandığımda ben ne olduğunu anlayamadım. Eşim uyanır uyanmaz telefon patlıyor dedi. Dışarıya çıktık, odadan eşim eline fırın eldiveni aldı. Onunla çıkarmaya çalıştı. Sıcak olduğu için tutamadı, yatağa düşürdü. Tabure ve eldiven yardımıyla balkona attı telefonu. Bunların hepsi 30, 35 saniye içinde oldu. Bir dakikamızı bile almadı. Balkonda su döktük telefona, o gece hiç uyuyamadık. Salona geçtik. Burada çok büyük bir duman ve çok kötü bir koku vardı. Salonda kanepelerde yattık. Ben 3 gündür uyuyamıyorum korkudan. Bu şekilde oldu olay. İnşallah başka insanların başına gelmez. Psikolojimi çok kötü etkiledi. Sabah 6, 7'ye kadar uyuyamıyorum. Aydınlık olması, güneşin doğması gerekiyor. Korkuyorum

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

"Eşim uyuyamıyor, geceleri böyle bir olayla karşılaşır mıyız diye sürekli düşünüyoruz"
Eşinin durumu fark etmesiyle büyük bir tehlikeyi atlattıklarını belirten Berk Gündüzpolat ise, başından geçen olayı anlatırken markayı suçladı...

Bu olayı yetkililere bildirdim. Bu konuyla ilgilenmediler hiçbir şekilde. Konuyu araştırıp bize dönüş yapacaklarını söylediler. Bu firmanın Kızılay şubesine gittim, orada beni suçlar gibi davrandılar, bu telefona benzin döküp yakmış olabilirsiniz gibi ifadeler kullandılar. Bu konu ile ilgili her türlü yasal işlemi başlatacağız.

alıntı

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet