Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13 Temmuz 2019, 12:02   #1
Kaf_Dağı
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Şaire Şiir Yazdıran Kalbi Mürekkebi

Bir hikayemidir bir gerçekmidir seni anlatmak yada anlatabilmek sana dedim tanımadan anlatıyorum seni gördüğüm dış görünüş değil öyle bir kalp var ki anlatılması güç diyecem ama anlatılacak kadar nadide bie çiçek o bir hikaye başlangıcıydı onu tanıdığımda yazmayı unutmuştum bana öyle bir güzel konuştu ki kalpten gelen bir mürekkep misali aktı kalemim her dem vurduğumda...Seni anlatıyorum içinde bir kalem misali döktüğüm yüreğe bir damla akıttığın sevgin ile anlatıyorum. Sen öyle bir kız değilsin nasıl mı aslında dik başlı oturaklı görünebilirsin aslında çok değişik bir kibarlığın var senin içinde hep yaşıyorsun kendini anlatılmasını istedin sende merak ettin ne olduğunu kendi hayatına bir ritim koymuş hayatın zorluk şartlarına koşuşturmuş kendini kalbine bir tutam pınar eklemiş bir çiçeksin sen ismin gibisin bir araya geldiçe güzellwşwn çiçeksin sen demiştim sana bir keresinde, Benim tarifim olmaz görmek önemli değil aslında sadece konuşman yeterli bir insanı tanımak demiştim. Sen yardım sever sen hayatı gerçek yaşayan aslında içindeki acıları dökmeyi beceremiyen sensin konular içine hapis etmiş sensin işte anlatımlarım seni tarifinin bir bölümü olsun diyorum. Sen ki insanların çekinerek konuştuğu sen ki herkese kalbin ile yanaştığı bir kişisin ve seni anlatmak tek bir hikaye ile olmaz.. Seni anlatmaya devam edeceğim...

#mürekkepkalbindekişiirlerkağıdadökülsün

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet