Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05 Ağustos 2019, 09:47   #8
beston
IF ARGE
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: İstanbul-İzmir Otoyolu ücretleri

Maya Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Pardon @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] 17 yilda turkiye nereden nereye gelmis ??? Haa diyorsab ki Turkiye kocamandi simdi kucucuk kaldi sata sata sata sata tamam eyw anlarim onu .. Komedi filmi izliyor gibiyim yine cok gulunc..

ben şimdi sana ülkede son 17 yılda yapılan hizmetleri sıralasam sen bana bahanelerle geleceksin o yüzden senin gibi CHP li olan arkadaşlarla münakaşa etmektense cevap vermemeyi genelde tercih ediyorum..
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

neden cevap verdin diye soracak olursan son kez olsunda bir daha ki sefere cevap vermediğim arkadaşlar da ukala olduğumuzu düşünmesinler.

sevgiler maya

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet