Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17 Ağustos 2019, 13:04   #5
PauL
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: 17 Ağustos 2019 Cumartesi Banko Kuponum ..

Coder Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Dün barcelona kg dedim atamadı beni 1230 tl den etti artık hangi takıma güvenip oynayacağız şaşırdım
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Ben Dün akşam 6 maçın 5 geldi galatasaray maçına hem 0 Dedim hem 2 verdim beni yatırdı 3.000 tl gitti.Kısmet bazen oluyor.Bu hafta boş geçmedim hergün geldi kuponlar.

misli com üyeliğin varmı yoksada üye ol ByPauL arat takip et beni güzel maçlar çıkarıyorum yardımcı olur sanada.

xena Nickli Üyeden Alıntı
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] bu kupon gelir mi dersin ne dersin?

150 Bastım ben gelmeyecek bir durum yok

Allecra Nickli Üyeden Alıntı
Bence oynanılabilir @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] canım

Dur bende atayım bir şeyler oynayayım bu kupunu şansına ortak olayım @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Boş geçmeyeceğiz

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet