Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08 Ekim 2019, 13:38   #1
`She
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Arda Ayten'in milyoner olduktan sonra bir gecede mantar gibi akrabası türedi!.

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak ister yarışmasında gönülleri fetheden Arda Ayten'in milyoner olduktan sonra mantar gibi akrabası türedi.
Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında finale kaldı. "10 kıtadan oluşan İstiklal Marşı'nın tamamında bu kelimelerden hangisi diğerlerinden daha az geçer" sorusuna milyonların önünde doğru yanıt verdi. İstiklal Marşı'nın 10 kıtasını okuyarak herkesi duygulandırdı. Sosyal medyada tt oldu. Karakteri ve kişiliğiyle milyonların gönlünde taht kurdu.

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Arda Ayten Sabah Gazetesi'ne verdiği röportajda milyoner olduktan sonra yaşadıklarını anlattı. Yarışmayı kazandıktan sonra tanımadığı birçok kişinin kendisini aradığını, sosyal medyadan ulaştığını anlatan Arda, "Tanımadığım meğer ne çok akrabam ve arkadaşım varmış. Milyoner olduktan sonra hepsi beni hatırladı. Ama ben onların hiçbirini hatırlamadım. Milyoner olduğumu öğrenince mantar gibi bir gecede ortaya çıktılar" dedi.

Alıntı -

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet