Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06 Mart 2020, 10:42   #1
Risque
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Avusturya devleti, Türkiye'yi seçen Mert Müldür'ü askere çağırdı

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Ay-Yıldızlı formayı resmi maçta bir türlü giyemeyen Mert Müldür'e, Avusturya'nın işkence gibi tavrı sürüyor. 20 yaşındaki oyuncuyu ikna etmek için ilk 11 garantisi dahil her yolu deneyen Avusturya'nın hocası Foda'ya, şimdi de devlet yetkilileri katıldı! Mert'e yapılan baskı sonuç vermeyince, 20 yaşındaki başarılı futbolcu aniden askere çağrıldı..Ülkemizi İtalya'nın Sassuolo takımında başarıyla temsil eden ve Avusturya'nın Viyana kentinde doğan Mert Müldür'ü geçtiğimiz Aralık ayında, tıpkı bizim gibi EURO 2020'de mücadele edecek Avusturya'nın hocası Franco Foda iki kez aramıştı. Foda, "Gel bizde oyna, seni kesin Avrupa Şampiyonası finallerinin kadrosuna çağıracağım" demişti.

A Milli seviyede Türkiye için iki hazırlık maçına çıkan ve resmi mücadele oynamadığı için başka bir ülkenin formasını giyme şansı hala olan Mert ise Foda'ya, "Teklifiniz için teşekkür ederim ancak benim çocukluktan beri hayalim, Türkiye formasını giymek. Çünkü ben Türk'üm, Türk hissediyorum ve kalbim Ay-Yıldız için atıyor" cevabını vermişti. (Fanatik)

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet