Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29 Mart 2020, 12:42   #19
Feronia
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca'dan COVID-2019 Açıklaması: Türkiye'de KESİN VAKA SAYISI: 5968, ÖLÜ SAYISI: 92 OL

Kalemzede Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Merhaba Sevgili @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]; Dünyada şu anda COVID-19 ile ilgili mücadele konusunda en iyilerinden biri de Avustralya diyebilirim. Bugüne kadar COVID-19 için 150.000'den fazla COVID-19 Hızlı Testi yapmışlar. Avustralya'da şu anda 3635 kişide COVID-19 var. Bir de COVID-19'dan dolayı vefat eden yalnızca 14 Kişi varmış. Dünyaya göre şu anda müthiş bir istatistik yapmış Avustralya.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Avustralyada yasiyorum
Inan oyle gorundugu gibi degil
Goz boyuyorlar.
Secim olsa su an bastakiler gider. Kontrol filan yok gorundugu gibi degil.
Insanlr bilgisiz hala alis veris merkezlerde... bugun iki kisi siniri koydular, ama ne komik ki alis veris merkezlerde insanlr dolu.. hala ve kapatma niyetleri hala yok
Egitim dondu.
Egitim online yapcaklardi su an okular belli yerlerde tatilde ama ogretmenler de zor durumda..
Cunki bilgi vermiyorlar
Ogretmenleri zor duruma sokktular.
Calisanlar ne yaptigini bilmiyor, gereksiz is yerleri kapancak .. ama hala insanlarin gerekli gereksiz soru isaretleri var.
Doktorlara yeterli malzemele vermediler zor durumdalar.
Hastaneler zorlaniyor , daha simdiden yatak sorunu var

Yani kisacasi goruldugu gibi degil. Berabt durumdayiz

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.

Konu Feronia tarafından (29 Mart 2020 Saat 12:45 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet