Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09 Nisan 2020, 15:06   #8
eiffel65
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: COVID-19 Türkiye yayılım haritası gerçeği yansıtıyor mu?

Domain Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Bak guzel abicim. Ulkende tehdit yokken sen 3 ay onceden ne avrupaya kapini kapatabilirsin nede sinirini kapatabilirsin
Sen dunyanin her yerine ihracat yapan 83milyon nufuslu ulkede yasiyorsun. Dunyanin en onemli firmalari senin ulkende ( ekonomiden vuracaksan uretmeden calismadan ihracat yapmadan abd bile 1 ay dayanamaz )
Uke yonetmek klavye basindan foruma yorum yazmakla olmuyor. aralik ayinda bu ulke pandemi rapoeu ve kurulu kurup onlem raporu hazirlandi. Virusun bu ulkeye girisi 2-3 ay ertelendi. Sehit olur devlet gizliyor seffaf aciklanan verilere gercegi yansitmiyor dersiniz neden boyle yapma geregi duyuyorsunuz? Su soylediginiz laf ile gece gunduz calisan saglik bakani ve saglikcilara devlete ihanet etmis oluyorsunuz. Pandemi rapurunun libkini de asagida birakiyorum. Tenezul edip okursaniz belki utanirsiniz.

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Bu benim görüşürüm kimseye haklıszlık ettiğim falan yok. O hava alanında ne zaman önlem alınmaya başlandı ne malum o önlemlerden önce gelenlerin bulaştırmadığı vs vs . Ben hiç bir kurumun verilerinin gerçeği yansıttığına inanmıyorum. Mesela bizim mahallede 2 kişide korona var ama Bursa verilerinde yok neden peki ? Benim görüşüm gerçeği yansıtmıyor. Virüsün ülkeye girişi 3 ay ertelenmiş diyorsun ne dediler virüse dur sen 3 ay bekle biz önlem alalım sonra mı gel dediler. Peki bizim ülkeye viirüs nasıl bulaştı helikopterle mi bıraktılar ? Doğru siz bunuda dersiniz. Önlem alınan bir yere bir şey bulaşır mı ? Demek ki önlem alınamamış zamanında bu bu kadar basit.

Kapatamazsın diye bir şey yok. Ülkende yaşayan Türkleri suriyeyiler kadar düşünseydiler kapatırlardı geçici olarak. Bu benim görüşürüm

Konu eiffel65 tarafından (09 Nisan 2020 Saat 15:08 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet