Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10 Nisan 2020, 16:55   #7
KartaL
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Sadece İstanbul'da değil 81 ilde maskeler eczaneler vasıtasıyla dağıtılacak

eiffel65 Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Vatandaş oy veriyorsa sorması da en doğal hakkıdır. Koyun gibi otlamak yerine fikrini beyan etmeli herkes. Burada yanlış düşünüyorsun biraderim. O zaman hiç bir şekilde virüs devlet adliye vb tüm haberlerin paylaşılmasına izin verilmesin. Ne kadar ücretsiz maske dağıtıldı var mı sayısı ? Dağıtılan maskeleri neden asker polis dağıtıyor. Her afette sms isteyen kızılay nerede ? Askerin polisin suçu ne her yere hizmetçi gibi onlar gönderiliyor. Devletin polisinin başka bir işi yok mu ? Kimseyi rencide etmiyoruz biz. Yok neymiş efendim 20 yaş altı 65 yaş üstü çıkmasın ee geri kalanla rişe gitsin gebersin öyle mi ? Benim komşum karı koca evden dışarı adımını atmadılar Mart art ayı boyunca ama şimdi yoğun bakımdalar ikisi de virüsten. Sebep işe giden evlatlarının nereden bulaştığı belli olmayan virüs yüzünden. Yarın benim aileme yada bir başka çalışanın aileisne olmayacağı ne malüm. Çok talihsiz bir açıklama olmuş daha bir şey demiyorum. Forumun nereye dönüyor belli olmaya başlamış galiba. Üzgünüm kardeşim. Eyvallah

Allah’a şükür forum geldiği yer güzel Ahmet’im forum da başka birine haket etmek mi edepli buna göz mü yumalım o numu diyorsun kusura bakma canım ona müsade edemeyiz hele ki bir bayana asla.
Yunus Emre’nin bir sözü vardır.
Gezdim Halep ile Şam’ı, eyledim ilmi talep, meğer ilim bir hiç imiş, illa edep illa edep.

Sıkıntın mı devlet ile çimer var bütün şikayetini yazarsın.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet