Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11 Nisan 2020, 14:43   #20
NorthernLights
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Yasak için alkol stoklayan vatandaşlar

Bende gerginlik yok vallaha, evde takılıyoruz
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Ama akşam gördüğüm manzaraya bakınca, sırf bu insanlar yüzünden daha fazla insanın öleceğini düşününce bi sinir geliyor açıkcası. Ucunda ölüm varsa, tek pencere mezara bakıyor. Eczanede kalabalık olsa anlarım ama alkol ya da markete 2 gün için hücum etmeyi mantıklı bulmuyorum. Corona olmasa da bunu söylesen katılırdım ama dışarıda ölümcül bir katil varken bu mümkün değil
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

GeN Nickli Üyeden Alıntı
Sevgili güzel kardeşim baya gergin gördüm seni. İlla dediğim doğru diye direttiğinin farkındayım. lakin dediğim gibi sürekli bir pencerede takılma. Aç pencerelerini ve hayata öyle bak. Hep farklı hep farklı pencereden bakki herşeyi görebilesin. Orda sadece bir insan görmüşsün elinde luppo görmüşsün diye koca kalabalığı luppo aldı diye suçlama, Luppo alan kardeşimiz de marketin bu kadar kalabalık olduğunu bilse belkide girmez idi, ve diğer insanlar içinde bunun geçerli olduğunu düşünüyorum. Bir yere gidersin karşılaştığın manzarayı görürsün bazen hemen çekim gidersin bazen tereddüt edersin bazende lanet olsun der kalırsın. Sen luppo da takılmışsın.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet