Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30 Nisan 2020, 22:39   #29
Abcd
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Helper Röportaj : Sensei

Gurkan Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
ilk zamanlarım o zaman nickim LanetLy ne alaka bir nickse
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
mircturk'de cliffburton diye biri var ama ne despot ukala acayip bir mirc kullanıcısı. Bende o zaman reel hayatla unreel i karıştırıyorum o zaman unreel de asiyiz yani. Bi mevzu oldu ben atladım tartştık tabi. Beni sildi arkasından bi kill patates olduk tabi
)) Sensei o zaman eğitim sorumlusu. Artık bende ki ışığımı gördü anlamadım ama başka nickle gel ekliyeyim seni dedi. Öyle girdim sonra uçtuk gittik zaten. infernal, aziz, KarizmatiK, zEbani, XooX, aLieN, Sensei, Kundolf UltraAslan , Silencer , Fromhell, Adını hatırlamadığım daha bir sürü arkadaşım ve çok iyi dostluklarım oldu. Bu insanlar harbiden helpin zirvesine yerleşmiş çok blgili ama ön plana çıkmamış insanlar en kral yerde en iyi şekilde founder hatta sunucu yönetimini tek başına yapabilen insanlar. şimdi elimizi ayağımızı çektik faal olarak bulunmasakta uzaktan sürekli takip ediyoruz kopamıyoruz. Sensei reel hayatında ve help hobinde başarılar..

Cok eskilrde kaldi. Nickimi gorunce eskiler gozumun onunde csnlandi.
Guzel gunlerdi sabahlara kadar egitimler.
Hepinize basarilar dostlar ( UltraAalaN)

‘Çocukları küçük kurşunla öldürürler değil mi anne?’

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet